خرید از آدیداس ترکیه

راهنمای خرید از برند آدیداس – Adidas.com.tr

خرید آنلاین از آدیداس

خرید از آدیداس Adidas , برند آدیداس Adidas , خرید از آدیداس Adidas ترکیه , خرید کفش اورجینال آدیداس Adidas , کفش ورزشی آدیداس Adidas , فروشگاه آدیداس Adidas ترکیه , پوشاک اصل آدیداس Adidas

معرفی برند آدیداس

آدولف (آدی) دسلر در سال ۱۹۲۴ با برادرش رودولف داسلر “کارخانه کفش برادران داسلر” را در آلمان تاسیس نمودند. آدولف گفته‌ است که یک هنرمند خوب و متفکر است که طراحی و ساخت کفش را برعهده گرفته ‌است در حالی که رودولف فروشنده پرشوری بود و کفش‌ها را به فروش می‌رساند.

بازی‌های المپیک تابستانی سال ۱۹۳۶ نقشی حیاتی برای شرکت برادران داسلر داشت زیرا آن‌ها قهرمان دو سرعت آمریکایی یعنی جسی اوونز Jesse Owens که یکی از ورزشکاران المپیک بود را متقاعد کردند تا از کفش‌های آن‌ها استفاده کند. چهار مدال طلای اوونز در آن سال آگاهی عمیقی از کفش های داسلر ایجاد کرد و این فرصت طلایی این شرکت برای تبلیغ محصولاتش بود. در طی جنگ جهانی دوم بین دو برادر اختلافاتی پیش ‌‌آمد که باعث شد روند کاری کفش داسلر دچار تزلزل شود.

پس از آن آدیداس Adidas در ۱۸ آگوست ۱۹۴۹ توسط آدولف داسلر در سن ۴۹ سالگی تاسیس گشت. آدیداس اسمی ترکیبی از بنیانگذار آن “آدی” برای آدولف و “داس” برای داسلر است. آرم آدیداس شامل سه الگوی خطی بود که همیشه باقی خواهد ماند. گفته شده‌است که این ۳ خط برای نشان دادن کیفیت، رهبری و حفظ انعطاف پذیری است.

در سال ۲۰۱۵، طرح کسب و کار پنج ساله بعدی برای شرکت آدیداس ارائه شد. “خلق چیزهای جدید” استراتژی و نگرشی است که Adidas را به آینده هدایت می‌کند. این شرکت هر روز برای الهام بخشیدن و فعال کردن مردم برای استفاده از قدرت ورزش در زندگی خود کار می کند زیرا ورزش را یک نگرش و شیوه زندگی می‌داند.

آدیداس در حدود ۵۷۰۰۰ کارمند در ۳۰ فروشگاه در ایالات متحده و ۴۶۰ فروشگاه در سراسر جهان دارد. این شرکت در نظر دارد تا سال ۲۰۱۷، ۵۵ فروشگاه در ایالات متحده داشته باشد.

آدیداس سالانه ۹۰۰ میلیون محصول ورزشی در سراسر جهان تولید می‌نماید و در سال ۲۰۱۷ در حدود ۲۱.۲۱۸ میلیارد یورو به فروش رسانده است. Adidas انتظار دارد که رشد سود سالانه ۱۵ درصدی تا سال ۲۰۲۰ داشته باشد و به رقم ۲۴ میلیارد دلار دست پیدا کند.
در حال حاضر Reebok ریباک و Adidas آدیداس در یک گروه جای دارند و مدیر عامل فعلی گروه آدیداس کسپر رورستد kasper Rorsted است.