خرید آنلاین از اسیکس

راهنمای خرید از برند اسیکس – Asics

خرید آنلاین از آسیکس

خرید از اسیکس Asics , برند اسیکس Asics , خرید از اسیکس Asics ترکیه , خرید کفش اورجینال اسیکس Asics , کفش ورزشی اسیکس Asics , فروشگاه اسیکس Asics ترکیه , پوشاک اصل اسیکس Asics

معرفی برند اسیکس

اسیکس Asics، شرکت پوشاک و تجهیزات ورزشی ژاپنی است که در زمینه تولید و توزیع پوشاک ورزشی، کفش ورزشی، لوازم ورزشی فعالیت می‌نماید.

شرکت اسیکس در سال ۱۹۴۹ توسط کیهاچیرو اونیتسوکا تاسیس گشت و در حال حاضر تمرکز اصلی Asics بر طراحی و تولید تجهیزات فوتبال، دو، نتبال، تنیس، بدمینتون، اسکواش، هنرهای رزمی، کریکت، گلف، کشتی و والیبال معطوف می‌باشد.

نام شرکت اسیکس از سرنام عبارت لاتین «Anima Sana In Corpore Sano» به معنی «روح سالم در بدن سالم» گرفته شده‌است و در سال های اخیر کفش‌های اسیکس در میان کفش‌های برتر در بازار رتبه بندی شده اند.
از تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۱۸، ASICS به عنوان یکی از تامین کنندگان رسمی کمیته پارالمپیک بین المللی تبدیل شده است و این توافق‌نامه تا سال ۲۰۲۰ در راستای این تعهد خواهد بود.

دفتر مرکزی شرکت اسیکس در شهر کوبه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس توکیو معامله می‌شود و درآمد خالص آن در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۱۰/۲بیلیون ین(واحد پول ژاپن) تخمین زده شده‌است.
در سال ۲۰۱۸، ASICS اعلام کرد که یک وب سایت تجارت الکترونیکی برای بازار هند عرضه خواهد شد و از طریق این پلتفرم، مشتریان می‌توانند سفارش، تحویل و پرداخت را به راحتی انجام دهند. در حال حاضر برند اسیکس در بسیاری از کشورهای جهان مانند آمریکا، کانادا، مکزیک، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس، آفریقای جنوبی، هند، چین و …فروشگاه های آنلاین و اینترنتی و فیزیکی دارد.
تیم لکسی با انجام خدمات خرید اینترنتی و آنلاین از ترکیه و ثبت سفارش‌های آنلاین و اینترنتی خرید از ترکیه، امکان خرید از برند اسیکس Asics ترکیه در سایت ترندیول Trendyol را برای مشتریان عزیز ایجاد نموده است.