خرید از سایت دفکتو

راهنمای خرید از برند دفکتو – Defacto.com.tr

خرید آنلاین از دفاکتو ترکیه

دفاکتو , Defacto , دفکتو , خرید اینترنتی از دفاکتو دفکتو Defacto ترکیه , خرید از سایت دفکتو Defacto دفاکتو , برند Defacto ترکیه , خرید پوشاک از دفاکتو ترکیه

معرفی برند دفاکتو

دفاکتو Defacto در تاریخ ۲۰۰۳ میلادی شروع به کار و اولین فروشگاه خود را در سال ۲۰۰۴ افتتاح کرد و پس از آن به سرعت تبدیل به یک برند پیشتاز در عرصه پوشاک و فشن ترکیه شد.

DeFacto سرمایه‌گذاری‌های خود را با چشم انداز تبدیل شدن به یک نام تجاری و با هدف “مد مقرون به صرفه” جهانی به دست آورده است.
همچنین با توجه به تکنولوژی در حال توسعه و تغییر نیازهای مصرف کننده، تجارت الکترونیک برای دفکتو به عنوان یکی از اولویت‌های راهبردی و یک سرمایه گذاری کلیدی محسوب می‌شود.

Ateş موسس برند دفکتو می‌گوید مصرف کننده DeFacto معمولاً به دنبال خرید محصولات مد با قیمت‌های مقرون به صرفه و مشتاق محصولات جدید است. وی توضیح می‌دهد که برای رسیدن به مأموریت اصلی خدمات ما که همان خوشحال و راضی کردن مشتری‌هایمان است، ما همیشه به آن‌ها گوش می‌دهیم و سعی می‌کنیم تا نیازهای آن‌ها را درک کنیم و عرضه همه محصولات و خدمات خود را بر اساس همین دانش و رویکرد جامه عمل بپوشانیم.

Ateş علاقه شخصی به خرید دارد. “این معمولا به عنوان یک ویژگی زنانه شناخته می‌شود، اما در واقع، مردان نیز دوست دارند که خرید کنند!” وی در ادامه توضیح می‌دهد که این کار برایش یک فعالیت حرفه‌ای و همچنین لذت ‌بخش است و معتقداست که سبک پوشیدن لباس یکی از بازتاب‌های شخصیت فرد است.

امروزه دفاکتو دومین شرکت فعال و بزرگ از بین بیش از ۳۰۵ شرکت عظیم تولیدات پوشاک ترکیه است و دارای ۳۲۴ فروشگاه داخل ترکیه و ۱۲۳ فروشگاه خارج از ترکیه می‌باشد و به سرعت در حال تبدیل شدن به یک برند جهانی است.

کالکشن‌های دفاکتو با توجه ویژه به اقلیم، فرهنگ و زندگی مردم هر کشور و منطقه تهیه شده ‌است. مجموعه بزرگ دفاکتو امیدوار است که تا پایان سال ۲۰۲۵ با تلاش و پشتکار مداوم و نوآوری در امر تولید و طراحی در ۵۰ کشور دیگر نیز فروشگاه و نمایندگی‌های جدید و فعال تاسیس کند و همچنین از طریق فروش آنلاین محصولات، تجارت خود را به بیش از ۱۰۰ کشور دیگر نیز گسترش دهد.