خرید محصولات اکو ترکیه

راهنمای خرید از برند اکو – tr.Ecco.com

خرید آنلاین از اکو

خرید از اکو Ecco , برند اکو Ecco , خرید از اکو Ecco ترکیه , خرید کفش اورجینال اکو Ecco , کفش اکو Ecco , فروشگاه اکو Ecco ترکیه , کفش و کیف اصل اکو Ecco

معرفی برند اکو

اکو ECCO، یک شرکت تولید کفش در دانمارک است که در سال ۱۹۶۳ تاسیس شد.

روند طراحی برند اکو ECCO با چرم آغاز می‌شود. برند اکو ECCO یکی از شرکت‌های چندملیتی است که به تولید نوآوری در چرم می‌پردازد. اکو Ecco با برخی از مشهورترین مارک‌های کالاهای لوکس در جهان کار می‌کند. تخصص عظیم شرکت اکو در زمینه طراحی چرم است.

اکو ECCO، یکی از برندهای برجسته در جهان است که از ترکیب سبک و راحتی، موفقیت خود را در طراحی چرم، کیفیت محصولات و استفاده از تکنولوژی نوآورانه پایه‌ریزی کرده است. اکو یکی از معدود تولیدکنندگان بزرگ کفش در جهان است که مالکیت و مدیریت هر جنبه‌ای از تولیدات چرم و کفش و خرده فروشی در دستان خود اوست.

اکو ECCO همچنین یکی از بزرگترین تولید کنندگان چرم با کیفیت بالا است.

در واقع شرکت اکو ECCO سالانه بیش از ده میلیون جفت کفش و سایر محصولات چرمی را در فروشگاه‌های خرده فروشی و آنلاین به فروش می‌رساند.

این شرکت دارای ۱۹۸۰۰ کارمند در سراسر جهان می‌باشد و در سال ۲۰۱۵ در حدود ۱/۳ میلیارد یورو درآمد داشته است.

امروزه، کفش و لوازم جانبی ECCO در ۸۸ کشور در ۳۰۶۰ فروشگاه و در بیش از ۱۴۰۰۰ نقطه فروش در آسیا، اروپا، کانادا و ایالات متحده آمریکا فروخته می‌شود.

فروشگاه آنلاین اکو ECCO در ترکیه از طریق سایت رسمی این برند tr.ecco.com در دسترس است و علاقه‌مندان این برند می‌توانند تمامی سفارشات خود اعم از کفش، کیف، کمربند و … را به صورت آنلاین و اینترنتی از طریق سایت اکو ECCO ترکیه سفارش دهند.

تیم لکسی با انجام خدمات خرید اینترنتی و آنلاین از ترکیه و ثبت سفارش‌های آنلاین و اینترنتی خرید از ترکیه، امکان خرید از فروشگاه آنلاین اکو ECCO ترکیه را از طریق سایت tr.ecco.com در ترکیه برای مشتریان عزیز ایجاد نموده است.