خرید لباس از افور

راهنمای خرید آنلاین از سایت اوفر ترکیه – Efor

خرید آنلاین از اوفر ترکیه

افور  , Efor , لباس مجلسی مردانه افور , خرید کت و شلوار از ترکیه , لباس رسمی مردانه ترک , کت و شلوار دامادی ترک , برند لباس Efor , کت و شلوار افور ,

معرفی برند مجلسی افور

تاریخچه:

شرکت EFOR در سال 1977 در بی اوغلو فعالیت خود را در صنعت نساجی آغاز کرد و با گذشت زمان به یکی از پیشگامان مد لباس مردانه تبدیل شد. این شرکت در سال 1980 اولین نقطه فروش خود را با استراتژی بازاریابی پایدار در آکسارای افتتاح کرد. در همان سال  با افزایش تقاضا و اهداف بلندپروازانه تعداد فروشگاه‌های خود را افزایش داد و در نهایت در آوریل 2010 به ساختمان مرکزی خود در Okmeydanı نقل مکان کرد که تا کنون نیز فعالیت‌های مدیریتی خود را در آنجا ادامه می‌دهد.

افور در حال حاضر 31 فروشگاه در مراکز خرید بزرگ ترکیه، عمدتاً در منطقه مرمره دارد.

افور در سال 2015 علاوه بر 11 فروشگاه خود در مراکز خرید مختلف استانبول  در شهرهای متعددی مانند آنتالیا، بورسا، دیاربکر، ادرنه، غازی عینتاب، کوکائلی، مرسین و ترابزون نیز دارای شعبه است.

افور با تلفیق مد روز دنیا با خطوط و نقوش ترکی   سبک لباس پوشیدن مدرن  شیک و آزاد را در سال 2003 با افتتاح شوی روم در نیویورک آمریکا به بازار این کشور معرفی کرد. این برند در بسیاری از ایالت‌های آمریکا کالکشن‌های خود را در فروشگاه‌های بزرگ و معتبر مانند Macy’s و Bloomingdales به فروش می‌رساند.

افور با تعهد به ارائه بهترین‌ها به مشتریان خود  به دنبال گسترش فعالیت‌های خود در سطح بین‌المللی است و قصد دارد تا مد و استایل ایرانی را به جهانیان معرفی کند.

EFOR در پاسخ به تقاضای زیاد در آمریکا، در سال 2008 علاوه بر شوی روم، مجموعه کاملی از کالکشن‌های خود را در فروشگاه مفهومی خود در نیویورک به معرض دید مشتریان قرار داد. این برند با استفاده از جزئیات ظریف در محصولات ساده و همچنین استفاده از قالب‌های اسلیم فیت در پیراهن‌ها و ست‌های خود، با استقبال زیادی مواجه شده است.

افور با تعهد به ارائه مد روز و باکیفیت به مشتریان خود  به دنبال گسترش فعالیت‌های خود در سطح بین‌المللی است و قصد دارد تا مد و استایل ترکی  را به جهانیان معرفی کند.