خرید از فروشگاه فلو

راهنمای خرید از برند فلو – Flo.com.tr

خرید آنلاین از فلو

فلو , فلو ترکیه , خرید از Flo ترکیه , کفش فلو ترک ارزان , خرید آنلاین کفش Flo ترکیه , کیف و کفش فلو Flo ترکیه , فروشگاه اینترنتی کفش کیف فلو Flo , ایران فلو

معرفی فروشگاه فلو

مجموعه فروشگاه‌های فلو Flo در سال ۲۰۰۱ با همکاری بیش از ۲۲۰ فروشگاه خرده‌فروشی ترکیه شروع به کار کرد که به سرعت با حجم زیادی کاربر و خریدار روبرو شد.

فلو بزرگترین فروشنده کفش‌های مردانه و زنانه ترکیه با بیش از ۱۰۰ هزار متر مربع فروشگاه می‌باشد که در زمینه کیف‌های دستی، لوازم جانبی، تزیینی و لوازم ورزشی نیز فعال می‌نماید.

از زمان تاسیس این شرکت در سال ۲۰۰۱، Flo نیازها و خواسته‌های مشتریان را با ویژگی‌های جمعیت شناختی مختلف و شیوه زندگی تحلیل می‌نماید و به آن احترام می‌گذارد. در واقع، فلو با شعار «فروش کفش برای هر کس» پا به عرصه‌ رقابت گذاشت زیرا معتقد بود تحقق بخشیدن این شعار به معنای توانایی به دست آوردن هر مشتری در هر کجای دنیاست.
سال ۲۰۱۷ به عنوان یک سال بهبود برای flo.com.tr تعیین شده است. فلو قصد داشت تا به میزان قابل توجهی در مقایسه با سال ۲۰۱۶ با استراتژی‌های تمرکز بر مشتری رشد کند.

در سال‌های اخیر فلو در بهبود زیرساخت‌های وبسایت بیش از هر زمان دیگر سرمایه‌گذاری کرده است. در نتیجه این کار سخت، برنامه ریزی برای اجرای استراتژی‌های مورد نظر به مجموعه فلو در درک بهتر مشتریان کمک می‌نماید. “یک استراتژی مشتری محور”، همانطور که فلو قصد دارد آن را عملی نماید، مجموعه را قادر می‌سازد تا هر یک از مشتریان خود را در هر کانالی شناسایی کند، آن‌ها را هدف قرار دهد و محصولات مربوطه را توصیه کند.

امروزه Flo با بیش از ۳۹۰ فروشگاه در سراسر جهان، طیف وسیعی از محصولات را عرضه می‌کند که میلیون‌ها مشتری را در هر سن و زمینه‌ای را جذب می‌نماید.

در حال حاضر سایت فلو در حدود ۶.۵ میلیون بازدیدکننده در ماه دارد و ۱۵۰۰۰ محصول را در خود جای داده است.
فلو امیدوار است که با استفاده از روش‌های فروش آنلاین، تجارت الکترونیک و انتقال سریع و کم هزینه کالا بتواند قیمت تمام شده اجناس را برای مشتریان کاهش دهد و رضایت بیشتری برای مشتریان ثابت خود به ارمغان آورد.