خرید از فروشگاه گپ

راهنمای خرید از برند گپ – Gap.com.tr

خرید آنلاین از گپ ترکیه

گپ , Gap , برند گپ Gap ترکیه , خرید از فروشگاه گپ Gap ترکیه , خرید اینترنتی از گپ Gap ترکیه , خرید لباس بچگانه Gap گپ ترکیه , سفارش آنلاین گپ Gap ترکیه

معرفی فروشگاه گپ

گپ Gap، شرکت تولید کننده لباس، کیف و کفش آمریکایی است که در سال ۱۹۶۹ در سان‌فرانسیسکو، واقع در ایالت کالیفرنیا، توسط دونالد فیشر و دوریس فیشر تاسیس شد.

دونالد یک توسعه دهنده املاک بود که به ایده فروش پوشاک در فروشگاه‌های زنجیره‌ای علاقه داشت. او عمدتاً به دنبال جذب نسل جوان بود که به دنبال خرید لباس ارزان، راحت و با دوام مانند شلوار جین بودند.

اولین فروشگاه او در نزدیکی دانشگاه سان فرانسیسکو قرار گرفت. او فروشگاه‌ خود را در نزدیکی محل رفت و آمد جوانان قرار داد به این امید که آن‌ها به طور غیر مستقیم جذب شلوار و محصولات در فروشگاه‌اش شوند. اما به زودی در آستانه ورشکستگی قرار گرفت و هیچ گزینه دیگری نداشت و مجبور شد سهامش را با قیمت پایین بفروشد.

او متوجه می شود که وقتی قیمت‌ها را کاهش می‌دهد محصولات در چند روز به فروش می‌رسد. دونالد اعلام کرد که تقاضای کافی وجود دارد اما قیمت‌گذاری نیز مهم بود. بنابراین او بار دیگر تلاش کرد تا با در دسترس قرار دادن محصولات و پایین نگه داشتن قیمت‌ها جمعیت جوان را جذب کند.

پس از موفقیت در فروش محصولات گپ، تصمیم می‌گیرد تا فروشگاه‌های بیشتری را باز کند و برای حس بهتر مشتریان، موسیقی را در فوشگاه های Gap پخش نماید.
ظرف دو سال از افتتاح اولین فروشگاه خود، شرکت Gap درآمد 2.5 میلیون دلار در سال را به دست آورد. با شناخت نام تجاری که فروشگاه Gap به دست آورد، فروشگاه های بیشتری در سراسر ایالات متحده افتتاح گشتند. تا سال 1976، فروشگاه Gap بیش از 100 میلیون دلار فروش داشت که نزدیک به چهل برابر چیزی است که پنج سال پیش از آن به دست آورده بود. سپس تعداد فروشگاه‌ها در 21 ایالت افزایش یافت.

این شرکت در حال حاضر دارای پنج برند: گپ، بنانا ریپابلیک، الد نوی، پایپر لایم و آتلتا است. در سال ۲۰۰۸، شرکت گپ حدود ۱۳۵٬۰۰۰ کارمند در ۳٬۷۲۷ فروشگاه در کشورهای آمریکا، کانادا، مکزیک، فرانسه، ایرلند، ژاپن، اندونزی، کره جنوبی، مالزی، پرو، سنگاپور و انگلستان داشت.
شرکت گپ بزرگترین خرده فروشی پوشاک در آمریکا و پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس و H&M در جایگاه سوم جهانی قرار دارد. با اینکه سهام این شرکت به صورت عام عرضه می‌شود ولیکن کنترل اصلی شرکت هنوز نیز در اختیار خانواده فیشر است.