خرید از فروشگاه گراتیس

راهنمای خرید از فروشگاه گراتیس – www.gratis.com

خرید آنلاین از گراتیس

خرید از گراتیس gratis , فروشگاه گراتیس gratis ترکیه , خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال فروشگاه گراتیس ,  گراتیس gratis ترکیه , لوازم آرایشی بهداشتی برند , خرید لوازم آرایشی اورجینال

معرفی فروشگاه گراتیس

برند Gratis یک برند ایتالیایی است که در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. این برند در سال ۱۹۷۰ توسط آندرها و کارلو اورناکو تأسیس شد و محصولات آن با نام “Gratiae” در ایالات متحده آمریکا به فروش می‌رسند.

محصولات برند Gratis شامل محصولات پوستی، محصولات مراقبت از مو، محصولات آرایشی و عطرهای مختلف هستند. از محصولات پوستی این برند می‌توان به کرم‌های ضد چروک، ماسک‌های آبرسان، کرم‌های ضد آکنه و کرم‌های ضد التهاب اشاره کرد. همچنین، این برند محصولاتی برای مراقبت از موها نیز تولید می‌کند که شامل شامپوها، کرم‌های مو، محصولات مراقبت از پوست سر و محصولات مراقبت از ریشه موها می‌شود.

برند Gratis معتقد است که محصولات آرایشی و بهداشتی باید با استفاده از مواد طبیعی و بدون ضرر تولید شوند و برای همین از مواد طبیعی و گیاهی در تهیه محصولات خود استفاده می‌کند. این برند نیز تأکید دارد که محصولاتش تست شده‌اند و مطمئن است که برای پوست و موهای شما ایمن هستند.

در کل، برند Gratis یک برند محصولات آرایشی و بهداشتی با کیفیت و محصولاتی طبیعی است که برای مراقبت از پوست و موها مناسب است.