خرید از سایت اچ اند ام

راهنمای خرید از برند اچ اند ام – HM.com

خرید آنلاین از اچ اند ام

اچ اند ام , HM , H&M , خرید از برند فروشگاه اچ اند ام H&M ترکیه , خرید پوشاک بچگانه بچه گانه اچ اند ام H&M , خرید آنلاین از اچ اند ام H&M ترکیه , برند H&M

معرفی فروشگاه اچ اند ام

اچ اند ام H&M، خرده فروش پوشاک سوئدی، در سال ۱۹۴۷ توسط Erling Persson تاسیس و به یکی از برندهای ارزشمند در صنعت مد تبدیل شد. این برند تا سال ۱۹۶۸ با نام “Hennes”، در زبان سوئدی به معنای او (مونث)، شناخته می‌شد و تنها پوشاک بانوان را ارائه می‌داد اما پس از آن Perrson، نام Hennes را با Mauritz Widforss ادغام می‌نماید تا منعکس کننده نام تجاری پوشاک آقایان نیز باشد. از آن پس به طور مخفف این برند به نام اچ اند ام H&M شهرت یافت.

شرکت اچ اند ام، تمام گروه‌های سنی را پوشش و پوشاک و اکسسوری با کیفیت بالا را برای زنان، مردان، نوجوانان و کودکان ارائه می‌دهد. همچنین H&M در خارج از خط تولید اصلی خود، مواردی مانند مبلمان خانگی و لوازم آرایشی زیبایی را به نمایش می‌گذارد تا بتواند محصول خود را برای مصرف‌کنندگان متنوع سازد. تمرکز اچ اند ام بر ارائه مد روز و شیک است که آن را قادر می‌سازد تا یک پیروزی بزرگ بین‌المللی به دست آورد و در صنعت مد به عنوان یک بازیکن کلیدی فعالیت کند.

یک جنبه کلیدی از استراتژی H&M این است که با حداکثر کردن مزایای درک شده از محصول و به حداقل رساندن قیمت‌ها، ارزش را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

شرکت اچ اند ام در ۶۲ کشور دارای شعبه، فروشگاه و مرکز خرید بوده و شمار کارکنان آن، تا سال ۲۰۱۵ حدود ۱۳۲٬۰۰۰ نفر و تعداد فروشگاه‌های این شرکت، حدود ۴۵۰۰ شعبه می‌باشد. شرکت اچ اند ام پس از شرکت اسپانیایی ایندیتکس (مالک فروشگاه‌های زارا، برشکا، ماسیمو دوتی، اویشو، پول اند بر و استرادیواریوس) در رتبه دوم از بزرگترین عرضه‌کنندگان لباس در جهان شناخته می‌شود.

تیم طراحی اچ اند ام، در ساختمان مرکزی آن، در شهر استکهلم سوئد مستقر می‌باشد. محصولات این شرکت، پس از طراحی و تعیین مشخصات کالای مورد نظر، وارد مرحله برون‌سپاری شده و به ۸۰۰ کارخانه تولیدی اچ اند ام در اروپا و آسیا ارسال می‌گردد.