خرید آنلاین از کوتون ترکیه

راهنمای خرید از برند و فرشگاه کوتون – Koton.com

خرید آنلاین از کوتون ترکیه

کوتون , koton , خرید از کوتون ترکیه , koton ترکیه , خرید از برند koton , برند کوتون ترکیه , خرید اینترنتی و آنلاین از کوتون koton ترکیه

معرفی برند کوتون

کوتون Koton در سال ۱۹۸۸ فعالیت خود را در کشور ترکیه آغاز نمود و تا انتهای سال ۲۰۱۵ میلادی موفق به افتتاح بیش از ۳۶۲ فروشگاه در ۲۵ کشور شد. مجموعه کوتون امیدوار است که با تکیه بر تکنولوژی روز صنعت نساجی و غنی‌ترین کالکشن‌های پوشاک، تا سال ۲۰۲۳ در تمامی پنج قاره دنیا فروشگاه‌های فعال راه‌اندازی نماید.

برند کوتون، برند معتبر در زمینه مد پوشاک در ترکیه با فضای ۳۷۰۰۰۰ متر مربع می‌باشد که در مجموعه‌های مد زنان، مردان، کودکان و اکسسوری به عنوان بخشی از تلاش خود برای تبدیل شدن به یک نام تجاری جهانی فعالیت می‌نماید.

در سپتامبر ۲۰۱۵، مجموعه گسترده‌ای از کالاهای مد و فشن در Koton.com عرضه گشت که باعث شد تا سال ۲۰۱۷، به طور متوسط در هر ماه، ۳ میلیون بازدید از این سایت صورت گیرد. ارائه طیف وسیعی از محصولات (یش از ۲۰۰۰۰ مورد متفاوت) به صورت آنلاین، یکی از ویژگی‌های متمایز این برند نسبت به دیگر برندهای رقیب است. در سال ۲۰۱۹ برند کوتون در هر ماه به طور متوسط ۶۰ میلیون بازدید دارد که نسبت به سال ۲۰۱۷، ۲۰ برابر شده‌است. منصفانه است که بگوییم Koton.com بزرگترین فروشگاه کوتون است!

به گفته‌ مالک این برند، تیم ۱۰۰۰۰ نفره کوتون به سختی کار می‌کند تا مشتریان‌اش را از ۵۰ کشور متفاوت با ۳۰۰۰۰ طرح منحصر به فرد که توسط تیم پویای طراحی‌شان ایجاد شده، غافلگیر نماید. طراحان برند کوتون هر ساله به اقصی نقاط جهان سفر می‌کنند تا با شرکت در نمایشگاه‌های طراحی مد و فشن منبع الهام طراحی‌های خاص خود را پیدا کنند. ازین رو طراحی‌های منحصر به فرد این برند، مرزی نمی‌شناسد.

همچنین می‌توان گفت که کوتون با بیش از ۸۰۰ فروشگاه بین المللی، یکی از سریعترین فروشگاه‌های خرده‌فروشی در جهان است. هدف اول برند کوتون همواره ارائه آخرین روند با طرح های منحصر به فرد با قیمت مقرون به صرفه، همراه با روش خلاق، نوآورانه و مشتری محور است.