خرید از lancome ، خرید از لانگوم ، خرید از برند لانکوم

راهنمای خرید از برند لانکوم – lancome.com.tr

خرید آنلاین از لانکوم

خرید از لانکوم lancome , فروشگاه لانکوم lancome ترکیه , خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال , لانکوم lancome ترکیه , لوازم آرایشی بهداشتی برند ، خرید لوازم آرایشی از ترکیه ، آرایشی بهداشتی اورجنال ، لوازم آرایشی اورجینال ، لانکوم پاریس ، برند لانکوم ، لانکوم ترکیه ، لانکوم ایران ، لانگوم

درباره برند لانکوم پاریس

وارد دنیای لانکوم شوید تا میراث ما را کشف کنید ، با چهره های آرایش ما آشنا شوید دریچه ای دیگر از زیبایی را بیابید ، در مورد تخصص ما بدانید و با تیم ما ارتباط برقرار کنید.

معرفی فروشگاه لانکوم پاریس

لانکوم (تلفظ فرانسوی: [lɑ̃kom]) یک برند فرانسوی لوکس عطر و لوازم آرایشی است که محصولات خود را به صورت بین المللی توزیع می کند.
برند لانکوم بخشی از بخش محصولات لوکس L’Oréal است که شرکت مادر آن محسوب می شود و محصولات لوکس مراقبت از پوست ، عطر و لوازم آرایش را با قیمت های بالا تر ارائه می دهد.

لانکوم (تأسیس شده در سال ۱۹۳۵ توسط گیوم دولانورنو و شریک تجاری او آرمان پتی‌ژان در فرانسه) در ابتدا یک خانه عطر بود. نام “لانکوم” از جنگل Lancosme که در دره Indre در قلب فرانسه در منطقه Brenne قرار دارد الهام گرفته شده است – این نام توسط الیزابت دولانورنو  همسر گیوم انتخاب شده است. گل رزهای این منطقه الهام بخش نماد شرکت  یعنی تک گل رز طلایی  بوده است.

لانکوم اولین پنج عطر خود را در سال ۱۹۳۵ در نمایشگاه جهانی بروکسل به بازار عرضه کرد: Tendre Nuit ، Bocages ، Conquete ، Kypre و Tropiques. پتی ژان در سال ۱۹۳۶ با معرفی  Nutrix  اولین «کرم ترمیم کننده همه کاره» خود وارد بازار لوکس مراقبت از پوست شد و پس از آن به تولید محصولات آرایش ، لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست پرداخت. لانکوم در سال ۱۹۶۴ توسط لورآل خریداری شد و به سرعت به بخشی از بخش محصولات لوکس آن تبدیل شد.

معرفی فروشگاه لانکوم پاریس

معرفی فروشگاه لانکوم پاریس

آرایشی و بهداشتی لانکوم

لانکوم علی رغم ادعای آرمند پتی ژان  بنیانگذار لانکوم  مبنی بر اینکه این برند هرگز تبلیغ نمی کند  امروزه لانکوم یکی از برترین تبلیغ کنندگان در عرصه زیبایی لوکس است. تبلیغات آن را می توان در نشریات متعددی در سراسر جهان  از هارپرز بازار تا ووگ فرانسه مشاهده کرد. عکاسان برجسته ای همچون پیتر لیندبرگ ، ماریو تستینو ، ماریو سورنتی ، نیک نایت ، استیون مایسل ، بریژیت لاکومب ، پاتریک دمارشلیه و دوسان رلین ، تبلیغات لانکوم را به تصویر کشیده اند.

این برند توسط بازیگران زن ، سوپرمدل‌های جهانی ، آرایشگران و عطرسازان شناخته شده است. طراحان مد نو ظهور با این برند همکاری داشته اند، از جمله گروه طراحی Proenza Schouler که لباسی الهام گرفته از عطر Hypnôse لانکوم طراحی کردند و همچنین آلبر الباز که بسته بندی برای مجموعه ای از سه ریمل را طراحی کرد.

یکی از طولانی‌ترین همکاری‌های لانکوم با بازیگر زن ، ایزابلا روسلینی بود. روسلینی که در سال ۱۹۸۲ به عنوان چهره بین‌المللی لانکوم انتخاب شد، به مدت ۱۴ سال در این جایگاه باقی ماند. در سال ۲۰۱۶  پس از بیش از ۳۰ سال از اولین همکاری ، روسلینی مجدداً برای همکاری با این برند بازگشت.

امروز، میراث تخصص لانکوم با تیم هنرمندان برجسته آرایش ملی ما ادامه دارد. این تیم بااستعداد به رهبری لیزا الدرج ، چشم انداز زیبایی برای همه لانکوم  را به ارمغان می آورد. در لانکوم  با شادتر کردن زنان  آنها را زیباتر می کنیم.

برندها و فروشگاه‌ها