خرید از سایت ال‌ سی‌ وایکیکی

راهنمای خرید از برند ال‌سی‌وایکیکی – Lcwaikiki.com

خرید آنلاین از ال سی وایکیکی

ال سی وایکیکی , LCWaikiki , خرید از ال سی وایکیکی Lcwaikiki ترکیه , خرید اینترنتی از ال سی , خرید آنلاین از ال سی وایکیکی , خرید پوشاک ال سی ترکیه

معرفی فروشگاه ال سی وایکیکی

سفر طولانی ال سی وایکیکی LC Waikiki ابتدا در سال ۱۹۸۸ توسط طراح فرانسوی جرجس امویال و شریک زندگی خود در فرانسه آغاز شد. شریکان این برند با اضافه کردن کلمه “Waikiki” (با اشاره به Waikiki Beach) به “LC” که اولین حرف “Les Copains” در زبان فرانسه به معنی “دوستان” است، این برند را خلق نمودند.

و سپس در سال ۱۹۹۷ به عنوان شرکت تجارت و خدمات ال سی وایکیکی (LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş) مجدداً فعالیت خود را آغاز کرد.

از سال ۲۰۰۰، LC Waikiki با باز کردن فروشگاه‌‌هایش، خود را به عنوان یک نام تجاری خرده فروشی برجسته مطرح نمود و توانست از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای مدرن که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود مشتریان‌اش را جذب نماید.

در سال ۲۰۰۹، LC Waikiki اولین فروشگاه بین المللی خود را با هدف “یکی از سه خرده فروش اول لباس‌های اروپایی تا سال 2023″، در رومانی باز کرد و در سال ۲۰۱۴ تعداد فروشگاه‌های Waikiki در خارج از کشور به ۱۰۰ عدد رسید. به منظور تبدیل شدن به یکی از موفق‌ترین برند‌های لباس اروپا در سال ۲۰۲۳، LC Waikiki قدم مهمی در راستای این هدف در مقیاس جهانی برداشته است. LC Waikiki راه اندازی ۱۰۰ فروشگاه خود در شهر Mostar در بوسنی هرزگوین را با یک کنفرانس مطبوعاتی که در روز چهارشنبه ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۴ برگزار شد، اعلام نمود.

در حال حاضر این برند دارای بیش از ۹۲۲ فروشگاه در ۴۵ کشور می‌باشد و تلاش می‌کند با شعار همه لایق بهترین پوشاک هستند (Everyone Deserves to Dress Well) تجارت خود، کیفیت محصولات و دامنه مشتریان وفادارش را گسترش دهد. این مجموعه در سال ۲۰۱۳ به عنوان تحسین برانگیزترین شرکت در عرصه پوشاک انتخاب شد.
سایت فروشگاه اینترنتی ال سی وایکیکی برای کشورها و زبان‌های مختلف همچون انگلیسی، عربی، ترکی، روسی و آلمانی در دسترس می‌باشد.

دانلود اپلیکیشن اندروید ال سی وایکیکی

دانلود اپلیکیشن آیفون ال سی وایکیکی