خرید از lefties

راهنمای خرید از لفتیز –
lefties.com/tr

خرید آنلاین از لفتیز

خرید از لفتیز lefties , لفتیز lefties , خرید از لفتیز ترکیه , خرید کیف اورجینال لفتیز , لباس لفتیز , لفتیز ترکیه , کفش lefties , کتانی لفتیز , لباس بچگانه لفتیز , لوازم آرایشی لفتیز

معرفی برند لفتیز

لفتیز یکی از اصلی‌ترین شرکت‌های مد مقرون‌به‌صرفه در اسپانیا و جهان است. در حال حاضر در شانزده بازار (اسپانیا، پرتغال، آندورا، مکزیک، قطر، عربستان سعودی ، مراکش ، تونس ، امارات متحده عربی ، مصر، اسرائیل ، بحرین ، عمان ، رومانی و ترکیه) فعالیت می‌کند و شبکه‌ای از فروشگاه‌ها را در شهرهای اصلی هر کشور دارد. این شرکت بخشی از گروه اینتیدکس است که یکی از بزرگترین گروه‌های توزیع در جهان است.

Lefties برای همه نوع افراد و همه سنین طراحی شده است. این شرکت دارای اقلامی برای زنان ، مردان ، دختران ، پسران و نوزادان است که طراحی کفش و اکسسوری مخصوص به خود را برای همه سنین دارا است.

همچنین در مجموعه لفتیز لاینی مخصوص لباس زیر ، لباس ورزشی و همینطور البسه خانه وجود دارد.

گروه Inditex

Inditex یکی از اصلی‌ترین توزیع‌کنندگان مد در جهان است، با بیش از 7000 فروشگاه در 96 بازار و فروش در 202 بازار از طریق پلتفرم آنلاین خود.

مدل مدیریت منحصر به فرد آن ، مبتنی بر نوآوری و انعطاف‌پذیری که گروه  Inditex را به یکی از بزرگترین گروه‌های توزیع مد در جهان تبدیل کرده است.