خرید آنلاین از مک

راهنمای خرید از برند مک – Maccosmetics.com.tr

خرید آنلاین از مک

خرید از مک Mac , برند مک Mac , خرید از مک Mac ترکیه , خرید لوازم آرایشی Mac , آرایشی بهداشتی مک Mac , فروشگاه مک Mac ترکیه , لوازم آرایشی و بهداشتی اورجینال مک Mac

معرفی برند مک

برند مک M.A.C) Mac) یک تولید کننده لوازم آرایشی است که در سال ۱۹۸۴توسط فرانک توسکان و فرانک آنجلو در تورنتو کانادا تاسیس شد. این شرکت در شهر نیویورک مستقر است و در سال ۱۹۹۸ به بخشی از شرکت Estée Lauder تبدیل شد. MAC مخفف Make-up Art Cosmetics به معنای لوازم آرایشی است.

مک به سرعت در دو زمینه مد و بازار خرده فروشی رشد کرد و مسئول ایجاد گرایش های بسیاری بود.

برند MAc در ابتدا تنها در BAY در کانادا فروخته شد و سپس فروش‌اش به سرعت در نیویورک گسترش یافت. تایید و استفاده سلبریتی‌ها و افراد مشهور بسیاری مانند مدونا، ماریا کری، شاهزاده دیانا، لیندا اوانجلیستا، نائومی کمپبل، چر و جانت جکسون از برند M.A.C، کلید موفقیت MAC بود که به راستی عنوان هنر آرایش را در جهان در آغوش گرفت. MAC همچنان رهبر نوآورانه خلاقیت لوازم آرایشی در سراسر جهان است.

محصولات شرکت مک در اصل برای متخصصان آرایش طراحی شده اند، اما به طور مستقیم به مصرف کنندگان در سراسر جهان فروخته می‌شود. فرانک توسکان اظهار داشت که او ابتدا آرایش را برای مدل ها تولید کرده است اما سپس مدل ها برند آرایشی مک را برای خواهران، دوستان و …درخواست کرده‌اند.
برند مک در ۴۷ کشور دنیا از جمله ترکیه نمایندگی مجاز دارد که از ۳۵ نمایندگی آن می‌توان به صورت آنلاین و اینترنتی خرید نمود.
تیم لکسی با انجام خدمات خرید اینترنتی و آنلاین از ترکیه و ثبت سفارش‌های آنلاین و اینترنتی خرید از ترکیه، امکان خرید از برند مک M.A.C) Mac) ترکیه در سایت مک را برای مشتریان عزیز ایجاد نموده است.