خرید از سایت منگو

راهنمای خرید از برند و فرشگاه منگو – Mango.com

خرید آنلاین از منگو ترکیه

منگو , mango , خرید از منگو ترکیه , mango ترکیه , خرید از برند mango , برند منگو اسپانیا , خرید اینترنتی و آنلاین از منگو mango ترکیه

معرفی برند منگو

منگو Mango یک ابر شرکت طراحی و تولید پوشاک است که در سال ۱۹۸۴ در بارسلونای اسپانیا توسط برادران آندیک بنیان‌گذاری شده ‌است. شعار و هدف اصلی منگو این است که با یک شعبه به ازای هر شهر در عرصه جهانی حضور داشته باشد و تاکنون توانسته بیش از ۲۰۰۰ فروشگاه در ۱۰۳ کشور دنیا افتتاح و به پنج قاره راه پیدا نماید. اولین وب‌سایت رسمی منگو در سال ۱۹۹۵ ساخته شد و پنج سال پس از آن اولین فروشگاه اینترنتی خود را تاسیس نمود.

به گفته اسکات اندیک، آن‌ها یک محصول مد روز را با قیمت مناسب و در محیطی که برای مصرف کننده جذاب است، ایجاد می‌کنند که واقعا کار ساده‌ای نیست.

منگو در ابتدا به طور سنتی دارای طیف محدودی از لباس‌های زنانه و اکسسوری بود، اما در چند سال گذشته به لباس‌های مردانه، نوجوانان، کودکان نیز اختصاص یافته‌است. منگو با این کار، یک مارکت کاملاً متفاوت ایجاد کرده و توانسته است مشتری‌های خود را گسترش دهد.

گردش مالی منگو در سال ۲۰۱۴، ۱/۹ میلیارد یورو (۲/۶ میلیارد دلار) بود و در حال حاضر در ۱۰۷ کشور جهان فعالیت دارد. منگو قصد دارد شعبه‌های بیشتری را باز کند و تا سال ۲۰۱۷ آن را به ۵ میلیارد یورو افزایش دهد. برای پاسخ به این مسئله مهم که منگو چگونه این کار را انجام می دهد باید اذعان داشت که منگو نیز از استراتژی های موفقیت آمیز زارا استفاده می‌کند و همانند زارا آخرین طراحی های فشن و لباس های مرسوم را تولید می‌نماید و قیمت‌ها را کاهش می‌دهد.

کلید موفقیت منحصر به فرد مانگو را می‌تواند تمایل به انعطاف پذیری و کار با آن دانست. همین امر باعث شد تا مانگو در سال ۲۰۱۵ به سمت بالا حرکت کند و تا سال ۲۰۱۷ به اهداف جاه طلبانه ۵ میلیارد دلاری خود دست یابد.

علی رغم اینکه منگو یک کمپانی طراحی و تولید پوشاک اسپانیایی است و بیشترین فروشگاه‌های آن در داخل اسپانیا و همچنین یک بخش بزرگ در مادرید واقع شده‌اند، شهر استانبول ترکیه نیز تنها شهریست که بیشترین مراکز خرید منگو را در دنیا داراست.