خرید از ناتیکا

راهنمای خرید از برند ناتیکا – nautica-tr.com

خرید آنلاین از Nautica

خرید از ناتیکا Nautica , برند ناتیکا Nautica , خرید از ناتیکا Nautica ترکیه , خرید لباس ناتیکا Nautica , لباس زنانه ناتیکا Nautica , فروشگاه ناتیکا Nautica ترکیه , پوشاک اصل ناتیکا Nautica

معرفی برند ناتیکا

برند ناتیکا یکی از برندهای معروف مد و پوشاک است که در زمینه لباس‌های اسپورت و لباس‌های دریایی فعالیت می‌کند. این برند در سال ۱۹۸۳ توسط دیوید چوپر و جرج کوریتز (David Chu and George Feldenkreis) در شهر نیویورک تأسیس شد. این برند با طراحی‌های ساده و شیک، بازار فروش گسترده‌ای در سراسر جهان دارد و محصولاتی با کیفیت بالا تولید می‌کند.

نام “ناتیکا” به معنای دریایی و دریازده است و نماد اصلی برند، یک سه‌شاخه دریایی است که در کنار نام برند قرار دارد.

اولین محصولات ناتیکا، یک مجموعه از پیراهن‌های دریایی بود که با استفاده از پارچه‌های با کیفیت و طراحی‌های ساده و شیک، جذابیت خاصی داشتند. در سال ۱۹۹۴، برند ناتیکا خط محصولات خود را با عرضه لباس‌های اسپورت و لباس‌های مجلسی توسعه داد.

اما محصولاتی که ناتیکا را به یکی از محبوب‌ترین برندهای مد و پوشاک تبدیل کرد، لباس‌های زیراندازی (Underwear) و شلوارهای شنا بودند. در سال ۲۰۰۳، برند ناتیکا به شرکت پریما جنتا (Prima Jaya) وابسته به گروه پی‌وی‌اچ (PVH) فروخته شد. از آن زمان به بعد، ناتیکا با عرضه لباس‌های اسپورت و لباس‌های دریایی محبوبیت بیشتری بین مخاطبان خود پیدا کرد. در حال حاضر، برند ناتیکا محصولات خود را در بیش از ۷۵ کشور جهان به فروش می‌رساند.

 

اگر به دنبال خرید لباس‌های اسپورت، لباس‌های دریایی و یا لوازم جانبی مربوط به این دو مورد هستید، ناتیکا می‌تواند یکی از گزینه‌های مناسب برای شما باشد.شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را از طریق سایت لکسی سفارش دیهید