خرید از اویشو

راهنمای خرید از برند و فرشگاه اویشو  – oysho.com

خرید آنلاین از اویشو

اویشو , oysho , خرید از اویشو ترکیه , oysho ترکیه , خرید از برند oysho , برند اویشو اسپانیا , خرید اینترنتی از اویشو oysho ترکیه , خرید آنلاین از اویشو oysho ترکیه

معرفی برند اویشو
ایشو یک زنجیره مد پوشاک است که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد. این برند بر روی طراحی و تولید لباس های ورزشی و لباس های تفریحی تمرکز دارد.
 
 
oysho به عنوان یک بخش از گروه Inditex فعالیت می کند که با یک شبکه متمرکز با بیش از ۴۵۷ فروشگاه در بیش از ۴۰ کشور و همچنین یک فروشگاه آنلاین جهانیمحصولات خود را به دوستداران برند خود عرضه میکند.

محصولات اویشو شامل مجموعه های تخصصی هستند که برای ارائه حداکثر کارایی برای هر نوع فعالیت ورزش طراحی شده اند  و به دلیل استفاده از مواد با کیفیت بالا و طراحی طراحی دقیقی که دارند باعث تضمین دوام و  راحتی بیشتر می شود.

مرکز شرکت oysho در شهر توردرا (بارسلون) اسپانیا قرار دارد. مرکز مدیریت گروه Inditex نیز در شهر آرتئو (آ کورونیا) اسپانیا مستقر است.

 

اویشو در سال ۲۰۰۱ به عنوان نتیجه استراتژی تقسیم بندی بازار گروه Inditex تأسیس شد. پس از شروع به عنوان یک برند لباس زیر پوشیدنی معرفیشد و در عرض چند سال مجموعه ای از لباس های ورزشی را معرفی کردند که به عنوان خط اصلی تجاری آنها تبدیل شد.

طی سال ها اویشو به کشورهای مختلف دنیا سفر کرد و با باز کردن فروشگاه های بزرگ در شهرهای اصلی جهان مانند پاریس، لندن، استانبول و شانگهای، فعالیت خود را گسترش داد.

در سال ۲۰۱۱ اویشو فروشگاه آنلاین خود را در چند کشور راه اندازی کرد و در حال حاضر محصولات خود را در اکثر بازارها ارائه می دهد.

در سال ۲۰۲۲ اویشو به رشد حضور خود در دنیای دیجیتال ادامه داد و با ارائه Oysho Training  یک برنامه آموزشی رایگان برای فیتنس، یوگا و دویدن با جلسات برای همه سطوح مختلف ورزش  تعهد خود را نسبت به ورزش افزایش دادد. هدف این برنامه ارائه محتوای با کیفیت برای جامعه ورزشی این برند با استفاده از مربیان بین المللی است.