خرید از پانچو ترکیه

راهنمای خرید آنلاین از سایت پانچو ترکیه – panco.com.tr

خرید آنلاین از پانچو ترکیه

پانچو  , panco , فروشگاه لوازم کوک panco , خرید اینترنتی از پانچو panco ترکیه , خرید از سایت پانچو panco , لباس نوزاد پانچو ترکیه , خرید لباس نوزاد از پانچو ترکیه

معرفی برند پانچو

پانچو یکی از برندهای معروفی است که در زمینه طراحی و تولید لباس‌های زنانه، مردانه و کودکانه فعالیت می‌کند. این برند متعلق به شرکت “پانچو مد” است که در سال 1986 در شهر استانبول ترکیه تأسیس شده است.

پانچو با استفاده از الهام از فرهنگ و تاریخ ترکیه، لباس‌هایی طراحی و تولید می‌کند که هم در داخل کشور ترکیه و هم در سراسر جهان مورد استقبال قرار گرفته‌اند. طرح‌های پانچو معمولاً شامل نقش‌های گل، حیوانات و نقوش هندسی هستند که با رنگ‌های زنده و جذابی مانند آبی، قرمز، زرد و سبز ترکیب شده‌اند.

لباس‌های پانچو با استفاده از مواد با کیفیتی مانند پشم، نخ، پنبه و پلی استر تولید می‌شوند و از ترکیبی از طراحی‌های مدرن و سنتی بهره می‌برند. همچنین، پانچو همواره به کیفیت و پایداری تولیدات خود توجه داشته و سعی می‌کند با استفاده از مواد با کیفیت و قابل بازیافت، به حفظ محیط زیست و پایداری کمک کند.

 

تجارت پانچو در سال ۱۹۷۸ با فروش عمده در منطقه امینونو سلطان‌همام آغاز شد. این شرکت از زمان شروع فعالیت تجاری، یک شتاب قدرتمند در موفقیت را تجربه کرده و در سال ۱۹۸۴ با قدم گذاشتن به سمت فرآیند برندسازی و با باز کردن اولین فروشگاه خود در منطقه شیشلی، این موفقیت را بیشتر تحکیم کرده است. این شرکت در طول ۳۸ سال گذشته به عنوان یک “برند پیشرو برای کودکان” در صنعت خود، شناخته شده است و برای دستیابی به هدفی که برای خود تعیین کرده است، یعنی “تولید کالاهای با کیفیت و سالم”، ماموریت خود را با پیوستگی و بدون وقفه ادامه داده است.

با ارائه مجموعه‌های پوشاکی بسیار کامل و همیشه به روز، پانچو در طول ۴۰ سال گذشته در ترکیه و همچنین در اروپا، خاورمیانه و کشورهای ترک‌زبان، جای خود را در قلب کودکان و والدین‌شان به دست آورده است و همچنان در حال رشد و گسترش است.

به نظر پانچو، مهمترین مسئله این است که این ارتباط محبت و اعتماد هیچگاه قطع نشود و همچنان بزرگتر شده و در سال‌های آینده نیز با این ارتباط، به هر نسلی خدمت کند.