خرید از سایت پیرکاردین ترکیه

راهنمای خرید از برند پیر کاردین – Pierrecardin.com.tr

خرید آنلاین از Pierre Cardin

خرید از پیر کاردین Pierre cardin ترکیه , پوشاک و کفش اورجینال برند Pierre cardin پیر کاردین , سفارش محصولات اورجینال پیر کاردین Pierre cardin ترکیه , معرفی سایت ترکیه Pierre Cardin برند پیر کاردین

معرفی برند Pierre Cardin

پیرکاردین، خالق برند معروف Pierre Cardin، طراح لباس فرانسوی، در سال ۱۹۵۰ برند پیرکاردین را تاسیس نمود. کاردین برای طراحی لباس‌ها از اشکال هندسی بهره می‌جست و کسی بود که لباس‌های مدل حبابی (bubble dress) را در سال ۱۹۵۴ در بین مردم رایج ساخت.

اشکال هندسی (دایره، مثلث …) مربوط به ترکیب پارچه‌های مصنوعی سنتی و جدید برای ایجاد خطوط منحصر به فرد و بی نظیری است که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

پیر كاردین نام خود را به عنوان نام تجاری محصولاتش نامگذاری كرد و در دهه ۱۹۶۰ برند پیرکاردین موفق به گسترش محصولات خود در عرصه عطر و لوازم آرایشی شد.

دنیای پیر كاردین،دنیای تنوع است که شامل مد، لوازم جانبی، طلا و جواهر، عطر، مبلمان، لباس تئاتر، کارد و چنگال، و حتی رستوران های ماکسیم می‌شود. چنین جهان نوآورانه‌‌ای به طور قطع ازان نام تجاری پیرکاردین Pierre Cardin است.

می‌توان گفت که هر یک از مجموعه های کاردین، نشان دهنده‌ی اشتیاق شدید او برای آزمایش و تحول است.

تیم لکسی با انجام خدمات خرید از ترکیه و ثبت سفارش‌های آنلاین و اینترنتی خرید از ترکیه، امکان خرید از برند پیرکاردین ترکیه در سایت پیرکاردین Pierre Cardin ترکیه و پیرکاردین در ترندیول ترکیه را برای مشتریان عزیز ایجاد نموده است.