خرید از پول اند بیر

راهنمای خرید از برند پول اند بیر –
pullandbear.com/tr

خرید آنلاین از پول اند بیر

خرید از پول اند بیر pullandbear , برند پول اند بیر pullandbear , خرید از پول اند بیر ترکیه , خرید کیف اورجینال پول اند بیر , لباس پول اند بیر ,پول اند بیر ترکیه , کفش pullandbear , کتانی پول اند بیر

معرفی برند پول اند بیر

پول آند بیر در سال ۱۹۹۱ با ماموریت بین‌المللی و هدفی از پوشاندن جوانانی که با محیط خود در ارتباط هستند و در جامعه زندگی می‌کنند و با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند، آغاز به کار کرد. جوانانی که سبک پوشش غیررسمی دارند  از استریوتایپ‌ها دوری می‌کنند و می‌خواهند با هر چیزی که پوشیده‌اند  احساس راحتی کنند. به منظور برآورده کردن نیازهای آن‌ها pullandbear از آخرین طراحی های بین‌المللی استفاده می‌کند و آن‌ها را با تأثیراتی که در خیابان و در محبوب‌ترین باشگاه‌ها مشاهده می‌شود  ترکیب کرده و بر اساس سبک خود تغییر می‌دهد تا آن‌ها را به لباس‌هایی راحت و آسان برای پوشیدن تبدیل کند.

پول آند بیر همزمان با مشتری خود تکامل می‌کند و همواره به دنبال فناوری‌ها و جنبش‌های اجتماعی جدید و آخرین روندهای هنری و موسیقی است. همه اینها نه تنها در طراحی‌های آن بلکه در فروشگاه‌ها هم مشاهده می‌شود. محصولات این برند که تحت تأثیر شهر افسانه‌ای کالیفرنیایی پالم اسپرینگز قرار می‌گیرند، همواره به روز رسانی می‌شوند. همه فروشگاه‌هایی که در سراسر جهان وجود دارند، هفته‌ای دو بار محصولات جدید دریافت می‌کنند.

پول آند بیر که عضو گروه ایندیتکس ( زارا، پول آند بیر، ماسیمو دوتی، برشکا ، استرادیواریوس ، اویشو ، زارا هوم و اوترکیوه) است که از طریق یک شبکه بیش از ۹۷۰ فروشگاه و فروشگاه آنلاین در ۷۶ کشور از جمله ترکیه حاضر است.

 

پول آند بیر آخرین طراحی های بین‌المللی را در قالب لباس‌های آسان  راحت و غیررسمی به روانه میکند . مجموعه‌های پول آند بیر با ایده‌ای از پوشاندن مردان و زنانی با ذهنیت جوان طراحی شده‌اند و با در نظر گرفتن اینکه سن یک مانعی نیست وقتی بخشی از لباس‌هایمان را انتخاب می‌کنیم.

پول آند بیر دو خط کاملاً متفاوت برای پسران و دختران دارد. از یک سو  نوجوانان خطوط غیررسمی‌تر را در فروشگاه‌ها به صورت پلیوورها ، تی‌شرت‌ها ، جین‌ها ، شلوارهای برمودا ، کفش‌های ورزشی و کلاه‌ها خواهند یافت . جایی که پنبه ماده‌ی اصلی استفاده شده در مواد اولیه این برند است.

خط دوم برای مصرف‌کنندگان بزرگسال مرد و زن طراحی می‌شود که با برند بزرگ شده‌اند. برای آن‌ها  پول آند بیر لباس‌هایی را طراحی می‌کند که الهام گرفته از آخرین متد های بین‌المللی برای استفاده در روز و شب و همچنین در محیط کار و بیرون محیط کار قابل پوشیدن هستند. این خط روندها را به نیازهای مشتریان پول آند بیر تطبیق می‌دهد و آن‌ها را راحت‌تر می‌کند و به لباس‌های آسان برای پوشیدن تبدیل می‌کند.

مجموعه pullandbear در حال حاضر با تولید کفش ، لوازم جانبی ، جواهرات ، عطر ، هدفون ، اسکیت‌های بلند و عینک‌های آفتابی همراه است.