خرید از سارار ترکیه , سارار ترکیه

راهنمای خرید از برند سارار – sarar.com

خرید آنلاین از سارار

سارار , sarar , خرید از سارار sarar ترکیه , کت و شلوار مردانه سارار ,پیراهن مردانه sarar , خرید لباس زنانه sarar , خرید پوشاک سارا , برند ترک سارار sarar

معرفی فروشگاه sarar

سارار فعالیت تجاری خود را در سال 1944 در اسکی‌شهیر آغاز کرد.

شرکت سارار که با یک مغازه خیاطی ۱۲ متری توسط عبدالرحمان سارار آغاز به کار کرد ، امروزه با داشتن سه کارخانه مدرن در زمینی به مساحت ۱۲۰ هزار متر مربع در منطقه صنعتی سازمان یافته اسکی‌شهیر و کارخانه نساجی و پیراهن Sarev به مساحت ۱۸۵ هزار متر مربع در جاده اسکی‌شهیر – کوتاهیا به تولید خود در صنعت نساجی و پوشاک ادامه می‌دهد.

شرکت سارار با داشتن چهار کارخانه بزرگ تولیدی و بیش از ۳۵۰۰ کارمند در ترکیه با کیفیت بالای کار و امتیاز دوخت سفارشی در صنعت پوشاک با برندهای جهانی رقابت می‌کند. سارار در حال حاضر در ۲۱ شهر خارج از کشور در ۴ قاره و ۱۴ کشور و در بیش از ۱۲۰ فروشگاه با برند سارار در ۴۲ شهر ترکیه به ارائه خدمات ادامه می‌دهد.

شرکت سارار با برندهای سارار ، سارار بانوان ، سی‌سی‌اس ، شال و روسری سارار ، سارار پرمیوم ، سارو و سارتوریا سارار ، در داخل کشور بیش از 120 فروشگاه خرده‌فروشی دارد.

sarar در خارج از کشور نیز در 14 کشور و 21 شهر در قاره‌های اروپا ، آسیا ، آفریقا و استرالیا 29 فروشگاه فعال دارد.

sarar در اروپا ، ایالات متحده ، روسیه ، مصر ، کشورهای ترک ، خاورمیانه و کشورهای حاشیه خلیج فارس با فروشگاه‌های مفهومی و نقاط فروش خود شبکه گسترده‌ای دارد. شرکت‌های Sarar Europe GmbH، Sarar Usa Inc.، Sarar Moscow و Sarar Shangai Trading Co. که تمام سهام آنها متعلق به سارار است و فعالیت‌های بازاریابی و برندسازی را در مناطق خود انجام می‌دهند ، بین سال‌های 2000 تا 2020 زیر نظر سارار فعالیت می‌کردند. در حال حاضر، فعالیت‌ها در قاره‌های مختلف در استرالیا، مصر ، کشورهای ترک ، ایران ، یمن و سایر کشورهای خاورمیانه و حاشیه خلیج فارس ادامه دارد.