خرید از سایت استرادیواریوس

راهنمای خرید از برند استرادیواریوس –
stradivarius.com/tr

خرید آنلاین از استرادیواریوس

خرید از استرادیواریوس stradivarius , برند استرادیواریوس stradivarius , خرید از استرادیواریوس stradivarius ترکیه , خرید کیف اورجینال استرادیواریوس stradivarius , لباس استرادیواریوس stradivarius , فروشگاه استرادیواریوس  ترکیه , پوشاک اصل استرادیواریوس

معرفی برند استرادیواریوس

شرکت استرادیواریوس برند تولید کننده لباس زنانه اسپانیایی مطعلق به Inditex است که در سال 1994 در شهر پاریس فعالیت خود را شروع کرد و تا سال 2022 با داشتن 915 شعبه فعال در 62 کشور جهان با ملودی خود در طراحی پوشاک و اکسسوری حس منحصر به فرد خود  را به کاربران خود هدیه میدهد.

شرکت Stradivarius اسپانیا به این نکته آگاه است که آنچه امروز مشتریان خود را خوشحال میکند ممکن است آن چیزی نباشد که فردا میخواهند ، به همین دلیل دائما در حال جستجوی جدید ترین ترند های روز دنیا هستند تا مشتری خود در هر موقعیتی ظاهری عالی و منحصر به فرد داشته باشد.

شرکت استرادیواریوس توسط خانواده کاتالان Triquell در شهر بارسلون با شعار مفهومی برای مد شروع به فعالیت کرد و در سال 1999 شرکت ایندیتکس 90 درصد سهام این شرکت را خریداری کرد . ده درصد از سهام این شرکت در سال 2005 نیز توسط بنیانگزاران این برند به این شرکت واگزار گردید.

یکی از شاخصه های اصلی طراحی لوگو شرکت استرادیواریوس  نماد کلمه S می باشد که دارای سه خط با مفهوم “ملودی در طراحی” می باشد.

از برند Stradivarius می توان به عنوان رقیبان برند های مانگو و زارا نام برد

تیم لکسی با انجام خدمات خرید از ترکیه و ثبت سفارش‌های آنلاین و اینترنتی خرید از ترکیه، امکان خرید از برند استرادیواریوس اسپانیا در سایت استرادیواریوس Stradivarius ترکیه و استرادیواریوس در ترندیول ترکیه را برای مشتریان عزیز ایجاد نموده است.