خرید از سایت ترندیول

راهنمای خرید از فررشگاه ترندیول – Trendyol.com

خرید آنلاین از ترندیول ترکیه

ترندیول ایران , ترندیول ترکیه , Trendyol , خرید اینترنتی از ترندیول , خرید آنلاین ترندیول , خرید پوشاک ترندیول , خرید کیف و کفش ترندیول , خرید از ترکیه , خرید از حراج , Trendyolfa , Irantrendyol

معرفی فروشگاه ترندیول

فروشگاه آنلاین ترندیول یکی از معتبرترین حراجی‌های پوشاک باکیفیت در خاورمیانه می‌باشد. کشور ترکیه به عنوان تولیدکننده عمده لباس و سایر محصولات نساجی در این منطقه شناخته می‌شود و با حراجی‌های فوق‌العاده خود توانسته است جایگاه نخست سایت‌های حراجی این کشور را کسب نماید.

ترندیول از طریق فروش مارک‌های جهانی و داخلی بر اساس دسته‌بندی‌های محصولات مربوط به زنان، مردان، کودکان، لوازم جانبی، وسایل ورزشی، لوازم الکترونیکی، بهداشتی و آرایشی و … توانسته‌است جایگاه ویژه‌ای در میان خرده‌فروشان به دست آورد.

در ماه ژوئن ۲۰۱۸ غول تجارت الکترونیک چینی علی بابا Alibaba در ترندیول Trendyol سرمایه‌گذاری کرد، اما ارزش سرمایه‌گذاری و سایز جزییات مالی اعلام نشده است.

بر اساس شایعات اعلام شده، این سرمایه گذاری حدود ۷۵۰ میلیون دلار در ترندیول Trendyol پیش‌بینی شده است.

فروشگاه آنلاین ترندیول که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد، در حال حاضر دارای بیش از ۱۵ میلیون کاربر، ۲۰۰۰ مارکت و بیش از ۱۰۰ میلیون محصول مد و فشن می‌باشد و پس از حدود یک دهه فعالیت در فروش آنلاین، در حال حاضر تولیدی برند ترندیول میلا را دارد.