خرید از تودورس ترکیه

راهنمای خرید آنلاین از سایت تودورس ترکیه – tudors.com

خرید آنلاین از تودورس ترکیه

تودورس  , tudors , فروشگاه tudors , خرید اینترنتی از تودورس tudors ترکیه , خرید از سایت تودورس tudors , برند tudors ترکیه , خرید پوشاک از tudors ترکیه

معرفی برند تودورس
شرکت تودورس در سال ۱۹۹۸، این برند وارد صنعت خرده‌فروشی شد. با انتقال مراکز فروش خود از استانبول به مناطق دیگر ترکیه، به سرعت به یکی از بزرگترین و پر اهمیت ترین تولیدی های مهم در بازار پیراهن ترکیه تبدیل شد.

شرکت Tudors در ۲ سال گذشته، با هدف تبدیل شدن به یکی از مهمترین برندهای پیراهن جهان، به فعالیت در خارج از کشور پرداخته است و امروزه همچنان با نام Tudors در بیش از ۱۰ کشور، از جمله رومانی هلند امارات و … فعالیت می‌کند.

هدف Tudors، رفع نیازهای مشتریان با استفاده از فرهنگ فروشگاهی مدرن و تجدیدنظر در مدل‌های خود، به‌عنوان یکی از برندهای پیراهن معتبر و نوآور در داخل ترکیه و جهان است.

پوشاک مردانه تودورس بدون شک بزرگترین تولید کننده لباس ترک مردانه و انواع پیراهن مردانه در ترکیه است. تودورس با تمرکز بر روی تولید انواع مدل پیراهن مردانه مطابق با مد روز اروپا و جهان توانسته است جایی در بین تولید کنندگان پیراهن مردانه مارک دار باز کند و برند خود را ثبت کند.

همچنین شما همراهان عزیز میتوانید جهت ثبت سفارش از ترکیه و خرید محصولات تودورس به بخش ثبت سفارشات فروشگاه لکسی مراجعه نمایید و سفارش خود را همین امروز ثبت کنید.