خرید از سایت یو اس پولو

راهنمای خرید از برند یو اس پولو – tr.Uspoloassn.com

خرید آنلاین از یو اس پولو ترکیه

یو اس پولو , US Polo , خرید آنلاین از یو اس پولو uspolo ترکیه , معرفی برند uspolo یو اس پولو , خرید کفش پوشاک شلوار یو اس پولو , خرید اینترنتی یو اس پولو

معرفی برند یو اس پولو

برند یو اس پولو USPolo نام اصلی فدراسیون چوگان ایالات متحده آمریکا (USPA) می‌باشد که در سال ۱۸۹۰ تاسیس شد. این انجمن برای ترویج و تشویق مردم به ورزش چوگان، شروع به تولید پوشاک با برند خود کرد که بعد از مدتی با استقبال بسیار خوبی از سوی خریداران رو به رو شد.

یو اس پولو USPolo به معنای واقعی اصالت و اعتبار ورزش چوگان است که در دنیا مختص استایل کلاسیک آمریکایی است. این برند خاطره‌ای آشنا برای علاقمندان به سبک‌های شیک اما راحت است و در بین بیش از ۱۰ برندی که همگی به POLO معروف هستند US Polo قدیمی‌ترین و پر فروش‌ترین آن‌ها در جهان می‌باشد.

یو اس پولو، دارای یک تیم مدیریت قوی با تجربه گسترده در خرده فروشی، صدور مجوز و طراحی است. علاوه بر این، مدیر عامل این برند و اکثریت هیئت مدیره، اعضای فعال USPA هستند و به طور مرتب بازی می‌کنند. برند USpolo به طور عمده محصولات لباس ورزشی برای مردان، زنان و کودکان، اکسسوری، ساعت، کیف و کفش و غیره تولید می‌نماید و به عنوان مدافع نشانه‌های انجمن، ماموریت‌اش ایجاد منبع درآمد بلند مدت برای کمک به تأمین برنامه‌های متعدد برای آموزش و پرورش و ترویج ورزش پولو در ایالات متحده است.

استراتژی این برند نشان دهنده میل شرکت به بازگو کردن داستان خود است که همان اهمیت دادن به میراث US Polo Assn است. خطوط تولید جهانی برند یو اس پولو در کشور‌های واقع در آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا، خاورمیانه، اروپا، اسکاندیناوی و روسیه مجوز دارند. هند و خاورمیانه دو بازار بزرگ و محبوب هستند که به ترتیب ۱۸۲ و ۲۴۱ فروشگاه را شامل می شوند. جکی هریگان، معاون بازاریابی یو اس پولو، اظهار داشته است که “این یک زمان بسیار هیجان انگیز برای ما است. مشتریان ما به روح محصولات ما ارزش می‌دهند، میراث غنی و منحصر به فرد که نشان تجاری است و پشتیبانی قابل توجهی که به بازیکنان و ورزش ارائه می‌دهد.”
در حال حاضر، محصولات برند یو اس پولو US Polo در بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه در ۱۳۵ کشور دنیا به فروش می‌رسد.