خرید از adl

راهنمای خرید از برند و فرشگاه آدل – adl.com.tr

خرید آنلاین از آدل

آدل , adl , خرید از آدل ترکیه , adl ترکیه , خرید از برند آدل , برند آدل اسپانیا , خرید اینترنتی و آنلاین از آدل , adl ترکیه

معرفی برند آدل

گروه Adil Işık، با هویت و ارزش برند adL خود، در نقاط فروش داخلی و خارجی با شما ملاقات می کنیم.

adL که به هدف تبدیل شدن به گزینه زنان مطمئن و آزاد در طول سالهای گذشته، با گام های مهم در جهت دموکراتیزه کردن مد، در صنعت به جای خود جایگاهی متفاوت به دست آورد، در سال 1992 با اولین فروشگاهش در منطقه Kocamustafapaşa وارد صنعت مد ترکیه شد. امروزه، با 116 فروشگاه در داخل کشور و 28 فروشگاه در خارج از کشور اعم از قبرس شمالی، عربستان سعودی، دبی، اردن، جمهوری آذربایجان، گرجستان، قطر، فلسطین، لیبی و شمال عراق، برندی است که با نگرش خلاق و نوآورانه به مد، توجهات را به خود جلب می کند.

adL اولین همکاری “طراح و برند” ترکیه را با Cengiz Abazoğlu انجام داده است و با طراحان / هنرمندان آزاد و متعهد به حوزه خود مانند Raisa Vanessa، Mert Aslan، Yasemin öğün و Sedef Gali، همکاری کرده و به بسیاری از مجموعه هایی که تمام زنان می توانند خود را به آنان بیان کنند، میزبانی کرده است.

در گذشته اخیر، مجموعه های Mert Aslan NightZoom، adL x Raisa Vanessa و For Art طراحی شده توسط هنرمند، طراح چند منظوره Sedef Gali، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و همگان را با امکان پیدا کردن رنگ های خودشان، ارث فرهنگی زمانی و مکانی و قطعات هنری قابل استفاده و قابل پوشیدن آشنا کرده است.

 

گروه عادل ایشیک که 80 درصد کارکنان آن را زنان تشکیل می دهد. در بسیاری از نقاط، از جمله دفتر مرکزی Kağıthane، فروشگاه ها و adL.com.tr، روحیه پویا و نوآورانه را به استایل شما اضافه می کند!