خرید از فروشگاه دریمود

راهنمای خرید آنلاین از سایت دریمود ترکیه – Derimod

خرید آنلاین از دریمود ترکیه

دریمود , Derimod , فروشگاه Derimod , خرید اینترنتی از دریمود Derimod ترکیه , خرید از سایت دریمود Derimod , برند Derimod ترکیه , خرید پوشاک از دریمود ترکیه

معرفی برند دریمود

در سال 1974، Derimod با هدف ترکیب مد و چرم تأسیس شد و به عنوان نماینده اولین سبک زندگی و ذوق از طریق آداب و رسوم روز برای چرم، مفتخر به تبدیل شد.

برند دریمد ، اولین برندی بود که در ترکیه چرم و مد را با هم ترکیب کرد و بعد از 41 سال، همچنان پیشگام در صنعت خود است. این شرکت با انجام اولین‌ها، به عنوان قطار سریع شناخته شده در صنعت خود، در سال 1982، فروشگاهی را در لس آنجلس / بورلی هیلز آمریکا باز کرد و به عنوان اولین شرکت چرمی با نام تجاری خود، فروشگاهی در خارج از کشور باز کرد. دریمود با استفاده از مدل‌های جهانی معروفی مانند Linda Evangelista، Mila Jovovich و غیره، کارش را با نام خودش رواج داد و اولین برند چرمی ترکیه است که در خارج از کشور جلوه مد را به نمایش گذاشت.

 

دریمود یک برند است که فلسفه‌اش رضایت و خوشبختی بی قید و شرط مشتریان است. این برند با طراحی محصولات و کالکشن‌هایی که با انتظارات متغیر مشتریان و تغییرات سبک زندگی آنان هماهنگ شده‌اند، به مشتریان فرصتی را برای بیان خود به آزادی می‌دهد. دریمود با به‌روزرسانی مداوم کالکشن‌های خود، در هر محصول، اصالت و شیکی چرم را به خوبی نشان می‌دهد. این برند از روز تأسیس خود، ارزش‌های ایجادشده برای صنعت خود، مشتریان و جامعه را به عنوان اصلی برای خود در نظر گرفته و با کمپین‌های نوآورانه و پروژه‌های مسئولیت اجتماعی، به عنوان یک شهروند شرکتی، هدف خود را تکمیل و بهبود می‌بخشد.

 
 

دریمود ، با ۸۷ فروشگاه در سراسر ترکیه، با Mood By Derimod که مد خیابانی را بازتاب می‌دهد، قلب جوانان را به خود می‌کشاند.