خرید از آلفا و بتا

راهنمای خرید آنلاین از سایت آلفا و بتا ترکیه – alfa-beta

خرید آنلاین از آلفا بتا ترکیه

آلفا بتا , alfa beta , خرید لباس مجلسی از ترکیه , خرید لباس عروس از ترکیه , خرید از سایت آلفا و بتا  , برند alfa-beta ترکیه , خرید لیتس مجلسی از آلفا و بتا ترکیه

معرفی برند آلفا و بتا
برند آلفا و بتا با تجربه بیش از 35 سال در صنعت مد لباس مجلسی در ترکیه و همچنین در خارج از این کشور، در بین پیشگامان صنعت لباس مجلسی جهان شناخته شده است.

شرکت Alfa Beta  که امروزه کلکسیون خود را با برخی از برندهای معروف جهانی از لباس مجلسی به اشتراک می‌گذارد. کلکسیون‌های لباس مجلسی خود شرکت آلفا بتا به عنوان بهترین نمونه برند ترک در این صنعت در سراسر جهان شناخته شده است. Alfa Beta با تجربه فروشگاهی خود، درک روابط با مشتریان، رضایت مشتریان و خدمات دوخت و تعمیر، به عنوان نمونه برتر صنعتش شناخته شده است. علاوه بر رهبری در صنعت مد، Alfa Beta با اهمیتی که به خلاقیت مدل های خود می‌دهد  موقعیت خود را در صنعت مد جهانی تثبیت می‌کند.

آلفا بتا در طول سالیان طولانی، یک سنت عالی را با گرفتن دقت کامل و با اضافه شدن مدل‌های جدید لباس های مجلسی خود  را به یکی از قطب های تولید لباس های مدرن و عالی تبدیل کرده است.

 شرکت Alfa Beta است که با داشتن همکاری‌های استراتژیک و پایدار با برندهایی همچون Jovani، Terani، Basix Label، Alberto Makali، Tadashi و Oleg Cassini، Alfa Beta خود را به یکی از مهم‌ترین محل‌های فروش این برندها در سراسر جهان تبدیل کرده است.

شما میتوانید تمام محصولات این برند محصوب را از طریق فروشگاه لکسی ثبت سفارش نمایید.