خرید از اپیک یول

راهنمای خرید از برند ایپک یول – ipekyol.com.tr

خرید آنلاین از ایپک یول

ایپک یول , ipekyol , خرید از ایپک یول ipekyol ترکیه , لباس زنانه ipekyol , خرید لباس زنانه ایپک یول , خرید پوشاک ایپک یول , برند ترک ایپک یول ipekyol

معرفی فروشگاه اپیک یول

ایپکیول با تأسیسش در سال 1986 وارد صنعت پوشاک آماده پوشیدنی در ترکیه شد و در سال 1989 فروشگاه اول خود را در خیابان روملی در نیشانتاشی باز کرد. امروزه این برند محصولات خود را در ۱۰ کشور اعم از آذربایجان، بحرین، امارات متحده عربی، قزاقستان، قبرس، شمال عراق، کویت، قطر، لبنان و عربستان سعودی به فروش می‌رساند و در داخل کشور ۲۴۲ و در خارج از کشور ۴۸ فروشگاه دارد.

سال‌هاست که برای بسیاری از زنان موفق، این برند در صنعت پوشاک انتخاب اول شده و به یکی از برندهای معتبر آماده پوشیدنی‌های مدرن امروز تبدیل شده است. این برند با طراحی‌های نوآورانه، اصیل و جذاب برای بازارهای محلی و جهانی، نام خود را در دنیای مد برجسته کرده است.

آیپکیول با امضای پروژه‌های مهم با برندهایی مانند پروول و کلینیک، با انجام اولین همکاری بین برند و طراح در بخش بافت ترکیه، موفق به پیشبرد مد در هر فصل با مجموعه‌هایی که توسط طراحان موفقی مانند زینب توسون، حکان یلدرم، اوزگور ماصور و یاسمین اوزیلهان تهیه شده‌اند، شده است.

مجموعه دنیم آیپکیول که با برش‌ها و الگوهای مختلف برای هر سبک و نوع بدنی آماده شده است، از سال ۲۰۱۶ با مفهوم بی‌نقص خود در فروشگاه‌ها و در سایت ipekyol.com.tr عرضه شده است.

کارخانه Ipekyol Tekstil که در سال ۲۰۰۶ در ادیرنه بر روی ۱۷ هزار متر مربع زمین احداث شد، Ipekyol در سال های اخیر موفق به دریافت بسیاری از جوایز معماری معتبر از جمله جایزه معماری آقا خان شده است.

 

این ساختمان هوشمند 12 طبقه با مساحت 10،200 متر مربع در منطقه بمونتی شیشلی که طرح‌ها در آن به واقعیت می‌پیوندند، از سال 2000 به عنوان دفتر مرکزی گروه آیایدین-میروغلیو در خدمت است. گروه شامل دفتر مرکزی، کارخانه ادرنه و فروشگاه‌ها با بیش از 2،000 کارمند استخدام شده در آن فعالیت می‌کند.