بیمن ترکیه ، خرید از بی من ، فروشگاه بیمن

راهنمای خرید از برند بیمن – beymen.com

خرید آنلاین از بیمن

خرید از بیمن ترکیه , خرید از سایت بیمن , سایت beymen ترکیه , فروشگاه بیمن  beymen , فروشگاه آنلاین beymen , بی من ترکیه , خرید اینترنتی از سایت beymen بیمن , فروشگاه بیمن

معرفی فروشگاه بیمن

داستان موفقیت بیمن در ترکیه ، بر پایه تجارب یک شرکت خانوادگی با قدمت بیش از دو قرن بنا شده است. میراث ریشه‌دار خانواده بویژه در تمرکز بر نساجی به عنوان یک حوزه کاری در طول نسل‌ها ، بیمن را در سال 1969 به سمت صنعت پوشاک آماده رهنمون شد. این شرکت اولین فروشگاه خود را در سال 1971 در شیشلی ، یکی از معتبرترین محله‌های تجاری آن زمان در استانبول افتتاح کرد.

پس از استقبال چشمگیر از مجموعه مردانه ، بیمن در سال 1985 مجموعه زنانه خود را معرفی کرد و در همان سال این فروشگاه  برند Beymen Club  را با  دیدگاهی نو در زمینه لباس‌های غیررسمی به بازار عرضه کرد.

در سال 1987 بیمن با پیشگامی در ارائه‌ی “مشتری مداری بدون قید و شرط” در زمانی که هنوز قانون حمایت از مصرف‌کننده در ترکیه وجود نداشت و صحبت از حقوق مصرف‌کننده مطرح نبود  انقلابی در صنعت خود ایجاد کرد.

تاریخچه خرده‌ فروشی مد لوکس در ترکیه با بیمن آغاز شد. در اوایل دهه 1990 بیمن با گرد هم آوردن بسیاری از برندهای مشهور مد لوکس جهان در یک مکان گامی نوین دیگر در این زمینه برداشت. پس از این نقطه عطف در تاریخ برند ، در سال 1994 اولین فروشگاه بزرگ بیمن با نام beymen آکمرکز در فضایی به مساحت 5200 متر مربع در مرکز خرید آکمرکز ، از مراکز خرید محبوب آن زمان در استانبول افتتاح شد.

 

در سال 2003  بیمن با افتتاح فروشگاه 3500 متر مربعی بیمن نیایش مفهوم بوتیک‌های لوکس را به ترکیه معرفی کرد  بیمن نیایش که پیشگام دوره‌ای جدید در ترکیه بود و محرک آغاز به کار فروشگاه‌های لوکس در این منطقه شد.

در سال 2007  بیمن با افتتاح فروشگاه بیمن استانبول پارک در مرکز خرید استانبول پارک گامی دیگر در جهت توسعه فروشگاه‌های بزرگ چندبرندی خود برداشت. از همان سال  بیمن با افتتاح بوتیک‌های تک‌برند مشهورترین برندهای مد جهان مانند بوتگا ونتا ، سلین ، سن لوران ، اترو ، تادز ، دولچه اند گابانا ، به شریک بی‌چون و چرای برندهای لوکس جهانی در ترکیه تبدیل شد.