خرید از دیلوین ترکیه

راهنمای خرید از برند و فرشگاه دیلوین – dilvin.com.tr

خرید آنلاین از دیلوین

دیلوین ترکیه , dilvin , خرید از دیلوین ترکیه , dilvin ترکیه , خرید از برند دیلوین , برند دیلوین ترکیه , خرید لباس زنانه از dilvin , dilvin ترکیه , دیلوین

معرفی برند دلوین
شرکت دیلوین از سال 1988 تا به امروز فعالیت خود را در ترکیه آغاز نموده است. شرکت dilvin از سال 2002 با نام Dilvin فعالیت خود را در زمینه تولید پوشاک زنانه شروع کرد.

 

ما ( دیلوین ) با طراحی و کیفیت تولید برتر محصولاتمان، به عنوان یکی از شرکت‌های نادر و پایدار در صنعت، در داخل و خارج از ترکیه به عنوان یک برند معتبر پوشاک شناخته شده‌ایم.

 

dilvin با هدف  افزایش حضور خود در بازار داخلی و خارجی با ایجاد یک ارتباط با مفهوم مد در صنعت پوشاک با استفاده از برند خود  با دنبال کردن مد جهانی و ترکیب تجربه 25 ساله خود با رضایت مشتری به یک برند مشهور در ترکیه تبدیل شد.

برند دیلوین ترکیه در فروش نیز همانند کیفیت تولید، اهمیت و توجه لازم را برخوردار می باشد و با استفاده از سیستم ها و انرژی های مدرن دوران خود در تولید و بازاریابی لازم را دست یافته است.

شرکت دلوین با دارا بودن 5000 مترمربع فضای داخلی، مراکز تحقیق و توسعه، آزمایش و کنترل، سیستم های اطلاعاتی پیشرفته و کادر متخصص، در هر بخش تلاش می کند تا کاملاً بی عیب و نقص باشد. این شرکت با هدف ارائه محصولات خود با کیفیت بالا و به عنوان یک برند مد جهانی، تلاش می‌کند تا با مطابقت با استانداردهای جهانی، تمامی محصولات خود را به دست مشتریان خود ارائه دهد.

مخاطبان محصولات dilvin جوانانی هستند که به مد علاقه دارند و کیفیت بالای محصول را ترجیح می دهند و روی روند روز دنیا باشند و  زنانی که خود را جوان می‌شمارند.