خرید از اوکلا

راهنمای خرید از برند و فرشگاه اوکلا – ucla.com.tr

خرید آنلاین از اوکلا

اوکلا , ucla , خرید از اوکلا ترکیه , ucla ترکیه , خرید از برند اوکلا , برند اوکلا ترکیه , خرید اینترنتی و آنلاین از اوکلا , ucla ترکیه

معرفی برند ulca
زادگاه برند اوکلا را میتوان حدود صد سال پیش در دانشگاه UCLA  دید ، جایی که دانشجویان طراحی و مد این دانشگاه شروع به طراحی و تولید لباس هایی خاص کردند که مورد استقبال دانشجوان دیگر رشته این دانشگاه شد.

ulca که یک دانشگاه عمومی و معتبر در شهر لوس آنجلس، ایالت کالیفرنیا در غرب ایالات متحده آمریکا است. این دانشگاه در سال ۱۹۱۹ تأسیس شده و امروزه یکی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان است. دانشگاه UCLA دارای ۵۰۰۰۰ دانشجو در برنامه‌های تحصیلی مختلف است و تحقیقات پیشرفته در زمینه‌های مختلف از جمله علوم پایه، بهداشت، مهندسی، هنرهای زیبا و علوم انسانی انجام می‌دهد.

اوکلا از انتقادات شما استقبال میکنید و نارضایتی مشتریان خود را به عنوان یک فرصت می بیند. محیط برند اوکلا همواره طراحان و کارمندان خود را به سوی بلند بینی و طراحی های جدید  هدایت میکند.

 
اوکلا برای ایاده محصولات خود فرصت 365 روزه را در نظر گرفته است و اگر کالای خریداری شده از سمت شما دچار مشکل فیزیکی نباشد شما میتوانید بیشتر هزینه خود را دریافت کنید و یا کالای خود را با مدل دیگر تعویض کنید
 
این دیدگاه “ما می‌توانیم” باعث برتری ما در دریافت 14 جایزه نوبل، 13 عضو انجمن MacArthur در دانشکده‌هایمان، کسب 118 قهرمانی NCAA و دریافت بیش از مدال‌های المپیکی برخی از کشورها شد. اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان ما در ایجاد یستر فروش  اینترنت کمک کردند و در پیشگامی از کشف “Reserve Osmosis – Ters Ozmoz ” نقش داشتند. تا به امروز، بر اساس فناوری‌های توسعه یافته در دانشگاه یوسال ، بیش از ۱۴۰ شرکت تأسیس شده است.