خرید از جاکار

راهنمای خرید آنلاین از سایت جاکار ترکیه – jaqar.com.tr

خرید آنلاین از جاکار ترکیه

جاکار , jaqar , خرید لباس مجلسی از ترکیه , خرید لباس عروس از ترکیه , خرید از سایت جاکار  , برند jaqar ترکیه , خرید لباس مجلسی از جاکار ترکیه , لباس مجلسی ترک , لباس عروس ترک , لباس عقد ترک , خرید از ترکیه

معرفی برند جاکار

ما عنوان جاکار ، به دقت کار می‌کنیم تا هر عروسی که با ما همکاری می‌کند، با رویای لباس عروسی خود آشنا شود. ما مجموعه‌هایمان را با گستره‌ی وسیعی از محصولات یا گزینه‌های طراحی شده به‌صورت اختصاصی، به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. با توجه به تجربه سال‌ها، با پیگیری آخرین مدل‌های روز، لباس عروسی‌های منحصربه‌فردی را طراحی می‌کنیم که از اولین نگاه، خود را با اصالت، شیک و کیفیت نشان می‌دهند.

 

 فاطمه کاراکولوکچو با برند جاکار با انگیزه‌ای برای رویای همه‌ی عروسان به سمت طرح‌هایی با طراحی خاص و کمیاب در هر روز مد، حرکت می‌کند. او با کالکشن خود و به روز رسانی‌های روزانه، به هر سبک و سلیقه‌ای طرح‌های جذاب و جدیدی ارائه می‌دهد. هدف او با برند JAQAR، رسیدن  جوانان به لباس رویایی خود در یکی از بهترین روزهای زندگی خود می باشد.

 

 

تیم ما که شامل طراحان قدیمی و یک تیم خلاق و جوان است، تمام این افراد کنار هم برند لباس عروس JAQAR را ایجاد کرده اند. ما به عنوان یک تیم هماهنگ، برای دستیابی به ایده‌های بزرگ و ایجاد پروژه‌های پایدار در سراسر جهان فعالیت می‌کنیم.