خرید از kigili

راهنمای خرید از برند کیگیلی – kigili.com

خرید آنلاین از کیگیلی

کیگیلی  , Kiğılı , خرید از کیگیلی kigili ترکیه , خرید اینترنتی از کیگیلی , خرید آنلاین کیگیلی , لباس مردانه kigili ترکیه

معرفی فروشگاه کیگیلی
برند ما در سال 1938 برای فروش پارچه برای مردان تأسیس شد و در سال 1965 به تولید وارد شد. فروشگاه اول ما در سال 1969 در بیوگلو باز شد. از روز تأسیس تاکنون، ما به سوی رضایت بی قید و شرط مشتری کار کرده‌ایم و امروز به افتخار گسترش موفقیتمان فراتر از مرزهای ترکیه داریم.

 

تولد کیگیلی در سال ۱۹۳۸

داستان کیگیلی، که در شکل‌گیری و توسعه بخش لباس‌های آماده پوشیدنی در ترکیه نقش پیشگامانه‌ای داشته است، به سال ۱۹۳۸ بازمی‌گردد.

عبدالله کیگیلی، رئیس هیئت مدیره، یکی از پیشگامان خرده‌فروشی سازمان‌یافته است. ادامه دادن تجارت پارچه خانوادگی که از پدربزرگ و پدرش به او منتقل شده بود، یکی از عوامل مهم در شکل‌گیری برند بود. عبدالله کیگیلی از سنین کودکی در صنعت نساجی کار کرد و پس از تکمیل تحصیلات، به تصمیم سالخوردگان خانواده کسب و کار را به دست گرفت.

 

1965 – افتتاح اولین فروشگاه پیراهن آماده پوشیدنی

تا دهه ۱۹۶۰، زمانی که مفهوم پوشاک آماده پوشیدنی در ترکیه شکل نگرفته بود و مصرف کنندگان هنوز هم پارچه خریده و به خیاط داده می‌شدند، کیگیلی به عنوان یک فروشگاه فروش پارچه برای مردان فعالیت می کرد. در سال ۱۹۶۵، آنها شروع به تولید اولین پیراهن خود کرده و آماده پوشیدنی را در فروشگاه خود به فروش می‌رسانند. این پس از آن دنبال شده توسط تولید شلوار، کت و شلوار و پالتو با برند کیگیلی شد.

 

1969 – افتتاح اولین فروشگاه در خیابان استقلال

در سال 1969، اولین فروشگاه کیگیلی که به صورت انحصاری در زمینه پوشاک آماده برای فروش فعالیت می‌کرد، در خیابان استقلال افتتاح شد.

1980 – کارخانه کیگیلی به‌صورت عملیاتی

بعد از تأسیس کارخانه پوشاک کیگیلی در منطقه ینی‌بوسنا، آن‌ها به فروش محصولات خود ادامه دادند و همچنین شروع به تولید کالکشن‌های سفارشی برای برترین برندهای پوشاک مردانه در ترکیه کردند.

 

۲۰۰۵ – تاسیس مرکز لجستیک بزرگ

مرکز لجستیکی با مساحت ۲۵۰۰۰ متر مربع در شهر گبزه – شکرپینار تاسیس شد که یک گام عملیاتی بزرگ بود و عملکرد کیگیلی را به شکل بسیار مدرن‌تری تغییر داد. در حال حاضر، کیگیلی با ۵ مرکز لجستیکی فعالیت می‌کند.

۲۰۰۶ – تولد عبدالله کیگیلی اکسکلوزیو کات

عبدالله کیگیلی با بیش از ۸۰ سال تجربه، نام خود را به عنوان یک برند برجسته ثبت کرده و فروشگاه‌های عبدالله کیگیلی اکسکلوزیو کات را باز کرده است. این برند با استفاده از پارچه‌های خاص، طرح‌های منحصر به فرد و گزینه‌های اندازه‌گیری شخصی، کیفیت و دقت بی نظیر دوخت و ترکیب می‌کند و یک سبک منحصر به فرد و انحصاری را ارائه می‌دهد.

 

2007 – تاسیس آکادمی کیگیلی

آکادمی آموزشی کیگیلی برای مدیریت و توسعه منابع انسانی تاسیس شد. یک دوره جدید در زندگی هزاران کارمند کیگیلی آغاز شد.

2013 – کیفیت کیگیلی در چین

کیگیلی به عنوان اولین شرکت پوشاک ترکیه که یک فروشگاه در چین باز کرد.

2018 – ۸۰ سالگی برند ما

با جشن گرفتن از سالگرد ۸۰ سالگی خود در سال ۲۰۱۸، کیگیلی یکبار دیگر نام خود را در میان موفق‌ترین و پایدارترین برندهای ترکیه ثبت کرد.

 

هدف کیگیلی برای سال 2023 این است که در بین 10 برند موفق ترکیه‌ای در سطح جهانی قرار گیرد. امروزه با طراحی‌های معاصر، هوشمندانه و شیک که به مردان مدرن جذب می‌کنند، کیگیلی با دیدگاه خلاقانه و نوآورانه خود در زمینه فروشگاهی، منابع انسانی و فناوری، با تمرکز بر رضایت مشتری، به مسیر خود ادامه می‌دهد.