خرید آنلاین از نایک

خرید از نایک Nike , برند نایک Nike , خرید از نایک Nike ترکیه , خرید کفش اورجینال نایک Nike , کفش ورزشی نایکی Nike , فروشگاه نایکی Nike ترکیه , پوشاک اصل نایک Nike

ورود به سایت Nike ترکیه
محصولات نایک Trendyol
سفارش محصولات نایک

معرفی برند نایکی

برند نایکی که در فارسی نایک تلفظ می‌گردد یک شرکت آمریکایی چند ملیتی می‌باشد که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و عرضه محصولاتی نظیر کفش، پوشاک، لوازم و محصولات جانبی ورزشی در بازار جهانی چه به صورت آنلاین و چه به صورت فروشگاهی، فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر بیورتون ایالت اورگان واقع در منطقه پورتلند قرار دارد. با درآمدی بالغ بر ۲۴٫۱ بیلیون دلار در سال ۲۰۱۲ و به کارگیری بیش از ۴۴۰۰۰ نیروی کار در سراسر دنیا، نایکی یکی از چند شرکت بزرگ در زمینه تولید کفش‌های ورزشی، البسه و پوشاک، لوازم و ابزار ورزشی محسوب می‌گردد.

شرکت نایکی در ابتدا با نام Blue Ribbon sports به معنای محصولات ورزشی روبان آبی در ۲۵ ژوئن سال ۱۹۶۴ توسط بیل بُوِرمن و فیل نایت آغاز به کار نمود و در ۳۰ می ۱۹۷۱ به صورت رسمی به نام NIKE تغییر نام داد. این شرکت نام خود را از نایک، الهه یونانی پیروزی دریافت می نماید
نایک حمایت بسیاری از ورزشکاران برجسته و تیم های ورزشی در سراسر جهان با علائم تجاری شناخته شده “Just Do It” و لوگوی Swoosh می کند.

در سال 2014 نام تجاری نایک 19 میلیارد دلار ارزش پیدا کرد و بدین معنی است که با ارزش ترین برند در بین کسب و کارهای ورزشی است. از سال 2017، نام تجاری Nike به ارزش 29.6 میلیارد دلار رسید.
برند نایک یکی از پیشگامان بازاریابی اینترنتی، تکنولوژی های مدیریت ایمیل و استفاده از فناوری های ارتباطی می‌باشد در نتیجه به مشتریان خود این اجازه را می‌دهد تا با خرید اینترنتی و آنلاین از سایت‌ نایک در اقصی نقاط جهان،محصول مورد نظر خود را تهیه نمایند.

برند نایک یک شیوه زندگی را به فروش می‌رساند و همواره برای مشتریانش خواهان یک زندگی سالم و فعال است.