خرید آنلاین از پوما

راهنمای خرید از برند پوما – tr.Puma.com

خرید آنلاین از پوما

خرید از پوما Puma , برند پوما Puma , خرید از پوما Puma ترکیه , خرید کفش اورجینال پوما Puma , کفش ورزشی پوما Puma , فروشگاه پوما Puma ترکیه , پوشاک اصل پوما Puma

معرفی برند پوما

پوما Puma یک شرکت آلمانی چند ملیتی است که در زمینه تولید و فروش محصولات ورزشی فعالیت می‌نماید و امروزه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده کفش و پوشاک ورزشی و تجهیزات مختلف شناخته شده است. ساختمان مرکزی این شرکت در هرتسوگن‌ آوراخ، باواریای آلمان قرار دارد.

رودولف و آدولف داسلر در سال ۱۹۲۴ کارخانه کفش برادران داسلر را تاسیس کردند اما در طی جنگ جهانی دوم دچار اختلافاتی شدند که باعث شد روند کاری کفش داسلر دچار تزلزل شود و دارایی‌های کسب و کار قدیمی به طور مساوی بین برادران تقسیم شد. خرید آدیداس در سال ۱۹۴۹ توسط آدولف داسلر و پوما در سال ۱۹۴۸ توسط رودلف داسلر تاسیس شد.

در همان سال، Puma اولین بوت فوتبال خود را روانه بازار کرد. اولین حرکت مهم و انقلابی Puma در جهان فوتبال و در سال ۱۹۵۲ بود. پوما اولین بوت فوتبال سوپرمن را عرضه نمود که با استقبال خوبی رو به رو شد.

Puma هم اکنون جزو سومین شرکت تولید کننده لباس ورزشی در جهان است. از سال ۲۰۱۶، پوما بیش از ۱۰۰۰۰ نفر را در سراسر جهان را استخدام می‌کند و محصولات خود را در بیش از ۱۲۰ کشور توزیع می نماید.