راهنمای خرید از برند ایو روشه – yvesrocher.com.tr

خرید آنلاین از ایو روشه

خرید از اویشه , بهترین محصولات ایوروشه , کرم دور چشم اویروشه , محصولات Yves Rocher , خرید از Yves Rocher , کرم ضد چروک ایوروشه , نمایندگی ایوروشه , yves rocher

معرفی فروشگاه ایوروشه

ایو روشه یک شرکت فرانسوی در زمینه محصولات مراقبت از پوست، آرایشی و عطر است که در سال ۱۹۶۵ توسط کارآفرین فرانسوی ایو روشه در لا گاسیلی تأسیس شد. این شرکت با بیش از ۳٬۰۰۰ فروشگاه، که حدود نیمی از آنها امتیازی است، در ۸۸ کشور در پنج قاره حضور دارد و ۱۳٬۵۰۰ نفر را در خدمت دارد. مقر این شرکت در رن، برتانی، فرانسه قرار دارد. این شرکت یک باغ گیاه‌شناسی به نام باغ گیاه‌شناسی ایو روشه د لا گاسیلی را نیز دارد که در محل کارخانه خود در لا گاسیلی برای عموم به صورت رایگان باز است.

لابراتوارهای زیست‌شناسی گیاهی ایو روشه در سال ۱۹۶۵ تأسیس شد تا کسب و کار محلی متمرکز بر فروش مواد مرهمی برای هموروئید و آرایشی بر اساس دستورالعمل‌های سنتی ایو روشه که از سال ۱۹۵۶ از طریق سفارشات پستی اداره می‌شد، را شامل شود. به عنوان شهردار سرزمین مادری خود، لا گاسیلی، فرانسه از اواسط دهه ۱۹۵۰، روشه امیدوار بود که تأسیس یک کسب و کار محلی به ایجاد شغل‌ها کمک کند و از مهاجرت مردم برای یافتن کار جلوگیری کند. در سال ۱۹۵۹، شرکت باغ گیاه‌شناسی خود را و آزمایشگاهی برای آزمایش دستورالعمل‌های جدید به همراه جستجوی مواد مختلف در سراسر جهان افتتاح کرد. در سال ۱۹۶۵، شرکت کارخانه اول خود را و باغ گیاه‌شناسی گسترده‌تری با آزمایشگاهی مدرن به نام مرکز مطالعات و پژوهش در آرایش و زیبایی (مرکز مطالعات و تحقیقات مراقبت از زیبایی) ساخت. همان سال، شرکت کتاب سبز اول خود را در زمینه زیبایی منتشر کرد.

روشه تمرکز خود را بر تبدیل مواد گیاهی به مواد آرایشی گذاشته بود و پیش‌بینی کرده بود که علاقه به کرم‌های طبیعی و اکولوژی در کلیه امور به طور عمومی گسترش یابد. در سال ۱۹۶۹، ایو روشه یک واحد تولید جدید در لا گاسیلی راه‌اندازی کرد و در سال ۱۹۷۰، اولین فروشگاه خود را در پاریس افتتاح کرد. این شرکت به سرعت شبکه‌ی خرده‌فروشی خود را از طریق فروشگاه‌ها و امتیازهای فروش گسترش داد و کسب و کار سفارشات پستی و خرده‌فروشی خود را به باقی اروپا گسترش داد. در اوایل دهه ۱۹۷۰، فروش شرکت به بیش از ۸۰ میلیون فرانک رسید. ایو روشه از لیست عمومی شدن خودداری کرد و شریک استراتژیکی را برای تأمین منابع رشد آینده پیدا کرد. در سال ۱۹۷۳، ۶۰٪ سهم شرکت به شرکت تابعه الف آکیتن فروخته شد، اما خود ایو روشه ۵۷٪ حقوق رأی شرکت را حفظ کرد. تا سال ۱۹۸۱، فروش شرکت به ۱ میلیارد فرانک رسید و سفارشات پستی ۷۰٪ و فروش خرده‌فروشی و فروش در جلسات خانگی بخش دیگر را تأمین می‌کرد.

در سال ۱۹۸۲، مرکز تحقیقات کاربردی جدید شرکت ادعا کرد که توانسته است روشی برای استخراج DNA گیاهان خاص را توسعه دهد و آنها را به منظور تولید مزایای بیشتر بازسازی کند. مجموعه محصولات مراقبت از پوست A.D.N Revitalizing Resource بر اساس این تحقیقات باعث افزایش فروش شرکت در سراسر جهان تا ۲٫۶ میلیارد فرانک تا سال ۱۹۸۴ شد.

به دلیل تجربه ملی و بین‌المللی این شرکت در توسعه پایدار و محصولات دوستدار محیط زیست، جایزهٔ “قهرمانان محیط زیست سال” در سال ۲۰۲۰ به ایو روشه اهدا شد.

گروه روشه، قبلاً گروه ایو روشه نام داشت و در سال ۲۰۱۹ درآمدی بالغ بر ۲٫۷۵ میلیارد یورو داشت. این گروه شامل برندهای دانیل ژوانس، دکتر پیر ریکو، ایزابل دروآنه، پتی باتو، کیوتیس، استانهوم و گالری نوئمی نیز می‌شود.

محصولات برند ایورشه شامل تمام محصولات مراقبت از پوست و مو , کرم های ضد پیری , ضد لک , آرایشی , بهداشتی و غیره می باشد که شما میتوانید تمام محصولات مورد نظر خود  را از طریق فروشگاه لکسی از نمایندگی اصلی این شرکت در ترکیه تهیه کنید و از بابت اصالت کالا اطمینان خاطر کسب کنید.