خرید آنلاین از ساتین

راهنمای خرید از برند ساتین – Sateen.com

خرید آنلاین از ساتین

خرید از ترکیه , خرید از سایت ساتین , سایت Sateen ترکیه , خرید پوشاک ترک ساتین Sateen , فروشگاه آنلاین Sateen ساتین ترکیه , خرید اینترنتی از ترکیه سایت Sateen ساتین , لباس مجلسی ساتین Sateen ترکیه

معرفی فروشگاه ساتین

ساتین Sateen، بیش از ۲۵ سال است که خدمات خرده فروشی در فروشگاه ها را در اختیار دارد. همچنین ساتین در سال ۲۰۱۲، اهداف فروش اینترنتی و آنلاین را از طریق سایت خود یعنی sateen.com در راس امورات کار خود قرار داده است. ساتین Sateen از زمان تأسیس خود تاکنون، سعی داشته است تا رضایت مشتری را به سمت خط مقدم برساند.

ساتین در سال ۲۰۱۴ سیستم حمل و نقل خود را به سیستم حمل و نقل سریع تغییر داد و با توجه به سفارشات دریافتی، تاریخ ورود و زمان، محموله را به سرعت بارگیری می‌کرد و به دست مشتریان آنلاین خود می‌رساند.

ساتین، محصولاتی را که به فروش می‌رساند از نظر کیفیت گارانتی می‌نماید و در مرحله انتخاب محصولات و طی یک خط عملیاتی ویژه که در طول مرحله بسته بندی در انبار انجام می‌گیرد، سفارشات را دو بار و صد در صد از نظر کیفیتی کنترل می‌نماید.

ساتین ترکیه Sateen، خدمات و مدیریت روابط با مشتریان را از طریق سایت خود، فیس بوک، توییتر و اینستاگرام انجام می‌دهد و بهترین تجربه مشتریان را در مرکز خدمات خود قرار می‌دهد.

در حال حاضر ساتین دارای ۸ فروشگاه فیزیکی است که ۵ تای آن در استانبول واقع شده‌است و هم چنین خدمات اینترنتی و آنلاین خود را از طریق سایت Sateen.com عرضه می‌نماید که محصولاتی مانند لباس، لباس‌های سایز بزرگ، لباس مجلسی زنانه، کت و شلوار، مایو، کفش، اکسسوری و … برای زنان و مردان تولید می‌نماید.

تیم لکسی با انجام خدمات خرید اینترنتی و آنلاین از ترکیه و ثبت سفارش‌های آنلاین و اینترنتی خرید از ترکیه، امکان خرید از فروشگاه آنلاین ساتین sateen ترکیه را برای مشتریان عزیز ایجاد نموده است.