خرید از سایت آلتین باش

راهنمای خرید از برند آلتین باش –
altinbas.com

خرید آنلاین از آلتین باش

خرید از آلتین باش altinbas , برند آلتین باش altinbas , خرید جواهرات از ترکیه , خرید جواهرات ترک , خرید گوشواره از ترکیه , خرید دستبند ترک , جواهرات ترک , ست نامزدی ترک , خرید حلقه از ترکیه , خرید النگو از ترکیه , پرسینگ طلا , حلقه نامزدی ترک , جواهرات ترکیه

معرفی برند آلتین باش

Altınbaş Jewelry  از اولین روز تأسیسش تاکنون،  با فعالیت‌ها و فروشگاه نوآوری‌ها و اولین‌هایی که در صنعت خود به وجود آورده است  به طور پیوسته در جهت رسیدن به 500 شعبه در سراسر جهان در حال تلاش است.

گروه آلتین بش در سال 1975 در گازی عنتب توسط خانواده‌ی آلتینباش تأسیس شد و با کارهای موفق و سیستماتیک خود در کمترین زمان رشد قابل توجهی را تجربه کرد. آلتینباش کیومجولوک با جهان درحال توسعه یکپارچه شده و امروزه برند پیشرو صنعتی گروه آلتینباش است.

مجموعه‌های آلتین باش با تفسیری از زیبایی که از الگوها و تاریخ ترکیه تا خطوط جهانی دارد و با پیگرد جدیدترین روندها و نوآوری‌ها در دنیا توسط تیم طراحی ماهر در کادر پرسنلش خود برای تولیداتی زیبا و ظریف تلاش میکند . محصولات تولیدی این برند با داشتن گواهی کیفیت ISO 9001 در کارخانه آلتینباش با آخرین فناوری در بزرگترین کارخانه طلای ترکیه با مساحت بسته 15 هزار متر مربع در بیلیکدوزو فعالیت میکند .

دستاوردهای موفقیت؛ از یک فروشگاه کوچک جواهرات به یک رهبر درخشان در صنعت در 40 کشور…

بنیادهای آلتینباش هنگامی گذاشته شد که خانواده‌ی آلتینباش در دهه 1950 وارد کسب و کار عمده فروشی جواهرات در گازی عنتب شدند. آلتینباش، با نمایش بازتاب‌های جذاب جغرافیای غنی ترکیه با مدل‌های چشم‌نواز، زنان را به دنیای جادویی می‌کشاند.

آلتین بش Jewelery در سال 1975 توسط محمد آلتینباش و پسرانش به عنوان یک فروشگاه کوچک در گازی عنتب تأسیس شد.

از جمله تولیدات گروه altınbeş میتوان به ست های نامزدی ، گردنبند ، دستبند ، گوشواره ، انگشتر ، النگو ، ست های محصوص مراسمات ، پرسینگ و … نام برد.