خرید از بلو دیاموند

راهنمای خرید از برند بلو دیاموند –
bluediamond.com.tr

خرید آنلاین از بلو دیاموند

خرید از بلو دیاموند blue diamond , برند بلو دیاموند bluediamond , خرید جواهرات از ترکیه , خرید جواهرات ترک , خرید گوشواره از ترکیه , خرید دستبند ترک , جواهرات ترک , ست نامزدی ترک , خرید حلقه از ترکیه , خرید النگو از ترکیه , پرسینگ طلا , حلقه نامزدی ترک , جواهرات ترکیه

معرفی برند بلو دیاموند
بلو دیاموند در سال 2004 به عنوان یک شرکت عمده فروش در صنعت الماس و جواهرات آغاز کرد و همچنین در همان ماه های اول تاسیس خود یک کگارگاه آموزش ساخت جاهرات نیز دایر نمود .
بلو دیاموند در سال 2014 تصمیم به بازگشایی اولین فروشگاه خود در ترکیه در شهر استانبول گرفت تا بتواند محصولات خود را به علاقمندان طلا و جواهر عرضه کند .
بلو دیاموند بزرگترین عمده فروش الماس در ترکیه می باشد و این برند دارای مجموعه بزرگی از الماس ها و سنگهای قیمتی از 0.001 تا 20 کارات می باشد . شرکت blue diamond  دارای دفاتر فروشی در دبی نیویورک و آمستردام نیز می باشد .
این برند از طریق نمایندگی های خود با شرکت در نمایشگاه های بین المللی و حراجی های بزرگ حجم بزرگی از صادرات جواهرات و سنگ های قیمتی کشور ترکیه را پوشش میدهد.
بلو دایموند در سال ۲۰۰۴ اولین کارگاه الماس و آکادمی الماس ترکیه  را تأسیس کرد. آکادمی الماس بلو دایموند اولین دانشگاه مربوط به الماس و سنگ های قیمتی را در تاریخ ۹ سپتامبر تأسیسکرد و تا به امروز حدود ۴۰۰۰ فارغ تحصیل ” کارشناس الماس و سنگ‌های قیمتی” از این دانشگاه موفق به اخذ مدرک شده اند.
امروزه “گواهی بلو دایموند” که در بسیاری از جواهرفروشی‌ها یافت می‌شود، نماد موفقیت این برند بزرگ هستند.
 
 
علاوه بر این، بلو دایموند با کاهش مستقیم هزینه‌های تولید  به مشتریان خود قیمتی مناسب ارائه می‌دهد. به دلیل خرید عمده الماس  قیمت‌ها به نفع مشتریان است. کیفیت محصول و سیاست قیمت مناسب، ارزش مهمی از نظر رضایت مشتریان است.