خرید از آتاسای

راهنمای خرید از آتاسای – atasay.com

خرید آنلاین از آتاسای

خرید از آتاسای atasay  , برند آتاسای atasay , خرید جواهرات از ترکیه , برند معروف طلا ترکیه , طلا و جواهرات ترکیه , خرید دستبند ترک , خرید طلا از ترکیه , برند های معروف طلا ترکیه , خرید حلقه از ترکیه , زیور آلات ترکیه , پرسینگ طلا , حلقه نامزدی ترک , جواهرات ترکیه

معرفی برند آتاسای

برند اتاسای ترکیه یکی از چند شرکت بزرگ تولید زیور آلات در ترکیه میباشد که این روز ها یکی از مقصد های خرید طلا و جواهرات در ترکیه شناخته می شود.

آتاسای کامر (متولد ۱۹۴۱ در چیوریل، دنیزلی) کارآفرین ترک است. آتاسای کامر در سال ۱۹۸۹  طلافروشی آتاسای  را تأسیس کرد. پسر او  جیهان کامر   در حال حاضر به عنوان مدیر عامل برند atasay در این شرکت فعالیت می‌کند.

پایه‌های این شرکت در سال ۱۹۳۴ توسط پدر آتاسای کامر  حاجی مصطفی کامر در ناحیه چیوریل دنیزلی تاسیس شد. آنها در یک فروشگاه زیورآلات فعالیت می‌کردند که در آن تولید نیز انجام می‌شد. آتاسای کامر همچنان در حال توسعه برند خود  و سهم دادن به این صنعت با ایده‌های جوانان خود است. در این چارچوب برند آتاسای  در میان شرکت‌های برتر جهان در صنعت خود با ظرفیت تولید ۲۰ تن قرار دارد. این شرکت ۱۰۷ فروشگاه در سراسر ترکیه و دفاتر نمایندگی در خارج از کشور دارد و مشغول فعالیت می باشد . atasay محصولات تولیدی خود  را در یک کارخانه در یِنیبوسنا که در ۷ طبقه و به مجموع به مساحت بیش از ۱۰،۰۰۰ متر مربع است  به هم می‌آورد. انها با نام پدر خود ،   آتاسای کامر   جیهان کامر  مدرسه حرفه‌ای آتاسای کامر را در پاموک‌کاله در ناحیه چیوریل دنیزلی تأسیس کردند.

خانواده آتاسای به خاطر نزدیکی خود به رییس جمهور رجب طیب اردوغان شناخته می‌شوند. آنها مرکز بهداشتی‌ای را که در ریزه بنا کرده‌اند   به نام مادر اردوغان   تنزیله اردوغان نامگذاری کرده‌اند. در دوران حزب عدالت و توسعه   اهمیت شرکت آتاسای خارج از صنعت جواهرات گسترش یافت. در نهایت   طلافروشی آتاسای به عنوان یکی از چهار شرکت برنده در بین ۳۷ شرکت در مناقصه توزیع گاز طبیعی بوتاش (شرکت گاز کشوری ترکیه) مورد توجه قرار گرفت.