خرید از کاراجا

راهنمای خرید از برند و فرشگاه کاراجا – Karaca.com.tr

خرید آنلاین از کاراجا

کاراجا , Karaca , خرید از کاراجا ترکیه , Karaca ترکیه , خرید از برند کاراجا ترکیه , برند کاراجا ترک , خرید اینترنتی و آنلاین از کاراجا , Karaca ترکیه

معرفی برند کاراجا

کارخانه “چیفت گیک کاراجا” در سال ۱۹۱۷ در باندیرما تأسیس شد و در سال ۱۹۴۹ با نام “کاراجا اُرمه صنعتی” در استانبول به تولید پرداخت. در سال ۱۹۶۱، این شرکت اولین برند بافندگی ترکیه بود که برای صادرات به خارج از کشور اقدام کرد. تا دهه ۱۹۶۰، کاراجا به یکی از مشهورترین شرکت هایی تبدیل شده بود که به ۳۶ کشور در پنج قاره صادرات انجام می داد. در سال ۱۹۹۸، کاراجا به شرکت “تکفن هلدینگ” پیوست و در سال ۲۰۰۵، به عضویت “گروه نرین” پیوست و در راستای برند سازی تلاش های جدیدی را آغاز کرد.

“Çift Geyik Karaca” یک شرکت تریکویی بوده که از سال 1993 با سرمایه تماماً ترکیه‌ای تأسیس شده و از سال 1998 به اکثر کشورهای اروپا و خاورمیانه صادرات داشته است. این شرکت زیر مجموعه گروه “نارین” می‌باشد و بسیار زود به رشد و توسعه خود بازگشت. در سال 2017 که سال 100 سالگی شرکت بود، تعداد فروشگاه‌های آن به بیش از 100 فروشگاه رسیده است.

کاراجا، با تمرکز بر انسان که پایه و اساس احترام خود را تشکیل می‌دهد، در تلاش است تا با بهترین کیفیت و به صورت قابل اعتماد به مشتریانش ارائه دهد. برای کاراجا، ارائه محصول با کیفیت و خدمات بی‌نقص، یک امضا و هویت برند است. کاراجا با دنبال کردن نوآوری‌ها از کلاسیک دور شده و به همین ترتیب، با همراهی با تشکیل سبک خود مشتریان، با ساختار آزاد و سنتی خود، به سرعت در راهی برای تبدیل شدن به یک برند جهانی پیش می‌رود.

karaca امروزه با ظرفیت تولید سالیانه ۳۰۰ هزار دستگاه ، و با استفاده از نخ ۱۰۰ درصد پشمی ایتالیایی در محصولات خود، با افتخار به برطرف کردن نیازهای افراد علاقه‌مند به مد با کیفیت بالایی پاسخ می‌دهد.

فهرست