خرید از فندی

راهنمای خرید از برند فندی- fendi.com/tr-en

خرید آنلاین از fendi

خرید از فندی , برند fendi , خرید از فندی fendi ترکیه , خرید محصولات فندی fendi , کیف و کفش فندی , فروشگاه فندی ترکیه, فندی fendi

معرفی برند فندی

صنعت صنایع دستی، لوکس و طراحی معاصر: تاریخ فندی همواره هم‌معنی با اعتماد به نفس و آزمایش بوده است.

همه چیز در یک فروشگاه کوچک در قلب رم آغاز شد  که در سال ۱۹۲۵ توسط آدله و ادواردو فندی تأسیس شد. به زودی  با افتتاح کارگاه ویژه‌ای برای تولید کیف و  کفش چرم  مجموعه‌ای از موفقیت‌ها و همکاری‌های ویژه با دیگر برند ها موجب شد تا برند فندی خیلی زود برای خود در صنعت مد جایگاهیی بدست بیاورد. کارل لاگرفلد در سال ۱۹۶۵ به خانه‌ی مد می‌پیوندد و این همان آغاز دوره‌ی خلاقانه‌ی جدیدی است که بیش از پنج دهه ادامه داشت. در سال ۱۹۹۲ او توسط سیلویا ونتورینی فندی که از نسل سوم خانواده‌ی فندی بود  همراهی می‌شود و در سال ۲۰۰۰ توسط خانه‌ی مد به عنوان یکی از بخش‌های اصلی گروه معتبر LVMH پذیرفته می‌شود. در سال ۲۰۲۰  طراح بریتانیایی کیم جونز نقش مدیر هنری خیاطی و لباس زنانه را به عهده می‌گیرد  در کنار مدیران هنری سیلویا ونتورینی فندی و دلفینا دلترز فندی  نسل سوم و چهارم خانواده‌ی فندی دوره ای جدید از طراحی ها و برندینگ را آغاز میکنند.

 

مدیران هنری

سال ۲۰۲۰ نشان دهنده‌ی آخرین تحول زیبایی‌شناسی خاص خانه مد است، با همکاری بی‌نظیر بین کیم جونز، مدیر هنری خیاطی و لباس زنانه، سیلویا ونتورینی فندی، مدیر هنری لوازم جانبی و لباس مردانه، و دلفینا دلترز فندی، مدیر هنری جواهرات.

پالاتسو دلا چیویلتا

در سال ۲۰۱۵، فندی محل دفاتر خود را به یکی از ساختمان‌های برجسته در رم پالاتسو دلا چیویلتا ایتالیانا منتقل کرد. این تصمیم فندی نشان دهنده‌ی تمایل خانه‌ی مد به احترام و تاریخچه خود در حالی است که به طور همزمان بر روی آینده تمرکز می‌کند.