خرید از کنیتکس

راهنمای خرید از برند کنیتکس– kinetix.com.tr

خرید آنلاین از کنیتکس

خرید از کنیتکس kinetix , برند کنیتکس kinetix , خرید کفش کنیتکس ترکیه , خرید محصولات kinetix , کفش ورزشی کنیتکس kinetix , فروشگاه کنیتکس kinetix ترکیه , کفش اصل kinetix

معرفی برند کنیتکس

کینتکس از زمان راه‌اندازی خود در سال ۱۹۸۹  محصولات با کیفیت با ساختار قیمت مناسب  و تنوع وسیع در محصولات خود محبوبیت زیادی به دست آورده است. امروزه  این برند از طریق حدود ۱۵۰۰ نقطه فروش در سراسر ترکیه به مشتریان خود محصولات خود را ارائه میدهد.

کینتیکس با کالسیون‌های زنانه ، مردانه و کودکانه‌اش که شامل کفش‌های ورزشی ، بوت ، دمپایی و کفش‌های روزمره است  به مشتریانی از تمام رده‌های سنی  به ویژه جوانان محصولات خود را ارائه میدهد . در حال حاضر  این برند در میان پنج برند کفش ورزشی برتر ترکیه است که مشتریان آن‌ها را می‌شناسند و خرید از این برند را ترجیح می‌دهند.

kinetix همچنین کفش‌هایی با استاندارد های بالای جهانی روز دنیا برای باشگاه‌های ورزشی برتر ترکیه از جمله فنرباغچه و گالاتاسرای تولید می‌کند.

در سال ۲۰۰۵  کینتیکس با ایجاد یک مجموعه پوشاک  یک پیشرفت جدید داشته و به سرعت در راه تبدیل شدن به بهترین برند لباس جوانان ترکیه تلاش می‌کند.