خرید از انگلیش هوم

راهنمای خرید از فررشگاه انگلیش هوم – englishhome.com

خرید آنلاین از انگلیش هوم ترکیه

انگلیش هوم ایران , englishhome ترکیه , english home , خرید از اینگلیش هوم ترکیه , خرید آنلاین از انگلیش هوم , رو تختی انگلیش هوم , خرید از برند انگلیش هوم , خرید از ترکیه , خرید از حراج انگلیش هوم, لوازم خانه englishhome, englishhomeiran

معرفی برند انگلیش هوم

انگلیش هوم که به واسطه معرفی رو تحتی ها و سرویس های خواب خود در ترکیه معروف شد ، این روزها یکی از بهترین و به صرفه ترین محصولات خانه و خواب را ارائه میدهد .

بعد از پیوستن به تورگوت آیدین هلدینگ در سال 2009، انگلیش هوم به دلیل استراتژی پایدار رشد و طرح‌های نوآورانه و شیک ، یکی از برند های برجسته در بخش کالاهای خانگی هم در داخل کشور و هم در سطح بین‌المللی شده است.

با حدود ۳۰۰ فروشگاه در سراسر ترکیه و خرید آنلاین ، انگلیش هوم به مد و کیفیت دسترسی آسانی فراهم می‌آورد. از طریق سرمایه‌گذاری‌های مستقیم خود در ۱۰ کشور  این شرکت به ۱۰۰ فروشگاه بین‌المللی گسترش یافته است و هدف دارد که به عنوان یک برند جهانی شناخته شود.

انگلیش هوم، یک برند است که انرژی تازه‌ای را به داخل محیط‌ خانه شما می‌آورد و طرح‌هایی را ایجاد می‌کند که با مدرنیسم ترکیب شده‌اند. این برند به ارائه محصولات منحصربه‌فرد خود سعی میکند که تزئینات خانه شما را تقویت کند. امکاناتی که راحتی و  مدرن بودن زندگی‌تان را می‌سازد. انگلیش هوم با پیروی از روند طراحی مدرن در محصولات تکستیل خانه ، در زمینه‌های آشپزخانه ، حمام ، اتاق نشیمن ، تزئینات ، نوزاد و کودک ، پوشاک ، مراقبت شخصی و آرایش ، فعالیت می‌کند و محصولات انتخابی را به هم می‌آورد که به شما در آسان‌تر ساختن سبک خود کمک می‌کنند.

اتاق خواب خود را با مدل‌های انگلیش هوم دیزاین نمایید.

انگلیش هوم  با دسته‌هاى محصولات شیک طراحى شده براى اتاق‌هاى خواب ، ظاهر سنتی اتاق‌های خواب را تغییر می‌دهد. با محصولات ساده ، شیک و زیبای انگلیش هوم راحتى مورد نیاز شما را به ارمغان می‌آورد. انتخاب‌های مجموعه‌های رنگارنگ رو تختی که هم در اتاق خواب شما و هم در اتاق‌های کودک و نوجوانان قابل استفاده هستند مبهوت کننده هستند. مدل‌های رو تختی با سه دسته بندی مختلف: تک نفره ، دو نفره و بزرگ‌سال ، از بهترین پارچه‌ها ساخته می‌شوند و شما را با راحتی کاملی در زمان خواب آشنا می‌کنند. ست های رو تختی و تخت خواب  مختلف با استفاده از فناوری شیت‌های الاستیک  راحتی بیش‌ از‌حد و بهداشت را برای تخت‌خواب شما فراهم می‌کنند و از راحتی شما در طول خواب اطمینان حاصل می‌کنند. ست های انگلیش هوم می‌توانند هم به صورت تکی و هم به صورت مجموعه خریداری شوندو به شما اجازه می‌دهد که تخت‌خواب خود را همانطور که میخواهید دیزاین می شوند  و اطمینان حاصل کنید که پوست شما در طول خواب با پارچه‌های نرم و راحت تماس دارد.