خرید از کفت ترکیه

 خرید آنلاین از سایت کفت ترکیه – kaft.com

خرید آنلاین از کفت ترکیه

کفت  , KAFT , فروشگاه KAFT , خرید اینترنتی از کفت KAFT ترکیه , خرید از سایت کفت KAFT , برند KAFT ترکیه , خرید پوشاک از کفت ترکیه , خرید از ترکیه

معرفی برند کفت
“فکر کفت” برای اولین بار که به وجود آمد، ما می‌خواستیم یک برند زیبا ایجاد کنیم که قبلاً وجود نداشت. به همین دلیل، بدون شتاب، برای ایجاد نام، لوگو و برند، و طراحی ها، با 2 سال پیش زمینه کاری شروع کردیم.

“اولین آزمایش های چاپ و تولید اولیه انجام شد. اولین کار ما به زندگی بخشیدن به طرح هایی بود که ایجاد کرده بودیم. با بهترین های حوزه کاریمان همکاری کردیم. با استفاده از پارچه های با کیفیت و دوخت های دقیق، طرح هایی که گفته شده سخت چاپ شوند را به خوبی چاپ کردیم.”

“کفت به صورت رسمیدر سال 2011 تأسیس شد. با 10 طرح مورد علاقه خود در سال اول شروع کردیم و با اضافه کردن طرح های جدید در هر ماه، به بیش از 300 طرح رسیدیم.”

“ما با طرح های خودمان شروع به فعالیت کرده بودی ، سپس هنرمندان برجسته نقاشی و هنر دیجیتالی ترکیه به ما ملحق شدند.”

“کیف کفت ، یکی از محصولات معروف کفت، وارد زندگی ما شد. در کنار این محصول، محصولات با آستین بلند نیز به فهرست محصولات اضافه شدند.”

“انقلابی در تی شرت ها. مجموعه هایی با سبک طراحی متفاوت اضافه شدند. در کنار این، تمام الگوهای تی شرت و پارچه های آنها تغییر کرد. تعداد الگوها را به 3 برابر کردیم.”

“سری Street که به همکاری با هنرمندان معروف خیابانی ترکیه ایجاد شده است، آماده شد. برای این سری، 3 طرح مختلف در 3 منطقه مختلف از استانبول قرار داده شد و این طرح ها به تی شرت تبدیل شدند.”

 

“محصولات متنوعی مانند شلوارک و کلاه به زندگی ما وارد شدند. از سوی دیگر، همکاری هایی با برندهای مختلفی از جمله فیلم های برنده جوایز، برندهای نوشیدنی معروف و … شروع شد.”

“سالهای پر جنب و جوش آغاز شد. پس از 5 سال، ما 2 انقلاب را در تی شرت ها تجربه کردیم. همه پارچه ها و الگوها را تغییر دادیم. نوع الگو را به 2 تنزیل دادیم. در عین حال، جوراب های Kaft به ما پیوستند. همچنین، دفتر کارمان را تغییر دادیم و به یک محل بزرگتر و پرمساحت نقل مکان کردیم.”