خرید از کنیتز

راهنمای خرید از برند کنیتز – knitss.com

خرید آنلاین از knitss

خرید از کنیتز knitss , برند کنیتز knitss , خرید از کنیتز knitss ترکیه , خرید لباس برند کنیتز knitss , لباس زنانه کنیتز knitss , فروشگاه کنیتز ترکیه , پوشاک اصل کنیتز

معرفی برند knitss

کنیتز یک برند لباس بافتی معاصر است که با الهام از هنر، زندگی و تعاملات یک گاردروب کامل به نمایش می‌گذارد.

برند کنیتز با هویت روشن که تعبیری از توجه مدیریت خلاق Duygu Boz نسبت به سبک و بزرگنمایی مدرن است  با سبکی غیر محتاطانه و لوکس همراه است. با معرفی محصولات مخصوص هر فصل  KNITSS یک مجموعه از محصولات تضادی و تکمیلی ایجاد می‌کند.

تمام محصولات KNITSS با بهترین نخ‌های ایتالیایی و با کیفیت عالی طراحی شده‌اند و با توجه ویژه به هر جزئیاتی ساخته شده‌اند تا یک نگاه شگفت‌انگیز را با راحتی به دوستداران خود  ارائه دهد.

زنان KNITSS خالق سبک خود هستند. با قدرت و همت برای کنترل شیوه زندگی خود  به طور مداوم به دنبال الهام‌های جدید برای تغذیه روح خود هستند. آنها می‌داند چه چیزی را می‌خواهند و به چه دلیلی می‌خواهند.

داستان کنیتز

“هر زنی درون خود یک KNITSS دارد.”

  • دویگو بوز

02 مدیر خلاق ما

دویگو بوز، بنیان‌گذار و مدیر خلاق کنیتز  تحصیلات خود را در رشته سینما داشته و بیشتر در صنعت فیلم‌سازی فعالیت می‌کرده است. اما به عنوان یک نفر از خانواده‌ای با پیش‌زمینه‌ی بافت و نساجی ، مد انگیزه‌اش بود. بنابراین  او از این حوزه کسل شده و شروع به مطالعه طراحی و مدیریت مد نمود  در حالی که بین پاریس، لندن و نیویورک سفر می‌کرد.

در طول جستجوی او برای بهترین مواد با کیفیت برای استفاده در طراحی‌های پیچیده‌اش  همچنین آرزوی بزرگش برای ساخت لباس‌هایی که هویت و اعتماد به‌نفس واقعی زنان را بیان کنند  که همیشه شگفت‌انگیز به نظر بیایند و به راحتی از روز به شب بپوشند  به عنوان هدف گذارده شد.

در سال 2015  او KNITSS  را بنیان‌گذاری کرد که به زودی به یک برند جهانی شناخته شد که به خاطر لوکسیته متعادل  سبک پیچیده و راحتی معروف است.

آزمایشگاه طراحی دویگو بوز در پاریس و استانبول مستقر است و او بیشتر از اوقات خود را در سفر بین این دو شهرگردان می‌گذراند.