خرید از آندر آرمور

راهنمای خرید از برند آندر آرمور – underarmour.com.tr

خرید آنلاین از آندر آرمور

خرید از آندر آرمور , برند آندر آرمور Under Armour , خرید از آندر آرمور ترکیه , قیمت کتونی آندر آرمور اورجینال , under armour , آندر آرمور shirt , کفش آندر آرمور , آندر آرمور men , تیشرت آندر آرمور اورجینال

معرفی برند آندر آرمور
شرکت آندر آرمور، یک شرکت لباس‌های ورزشی آمریکایی است که اداره مرکزی آن در بالتیمور، مریلند، ایالات متحده قرار دارد. این شرکت انواع کفش‌ها و لباس‌های ورزشی را تولید می‌کند.
آندر آرمور در تاریخ 25 سپتامبر 1996 توسط کوین پلانک تأسیس شد  کسی که در آن زمان 24 ساله بود و سابقه‌ای به عنوان کاپیتان تیم ، تیم ویژه دانشگاه مریلند در ورزش فوتبال فعالیت داشت . او ابتدا کسب‌ وکار خود  را از زیر زمین مادربزرگش در واشنگتن  دی.سی. آغاز کرد. او وقت خود را با داشتن تنها لباس‌های ورزشی در صندوق عقب ماشین‌اش میگذراند. نخستین فروش تیمی او در انتهای سال 1996 با فروشی به ارزش 17000 دلار رقم خورد و از خانه مادر بزرگش در منطقه دی.سی.  پلانک به بالتیمور نقل مکان کرد.

او به عنوان یک بازافتر در دانشگاه مریلند  پلانک خسته شده بود که مجبور بود پیراهن‌های پوشیده شده از تعرق  را تعویض کند؛ با این حال  او متوجه شد که شلوارهای فشرده‌ای که در حین تمرین می‌پوشیده است خشک می‌مانند. این ایده او را الهام بخشید تا یک پیراهن با استفاده از پارچه مصنوعی ضد تعرق بسازد. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه مریلند  پلانک نسخه اولیه اولین پیراهنی  را که طراحی کرد بود به همکاران و دوستانش در دانشگاه مریلند که به بازی در لیگ ملی فوتبال امریکا (NFL) رفته بودند  هدیه داد. پلانک به زودی طراحی های خود  را بهبود بخشید و یک پیراهن جدید بافته شده از میکروفیبرها که تعرق  را به دور می‌انداخت  ایجاد کرد. برندهای رقیب معتبر از جمله نایکی، آدیداس و ریبوک خیلی زود  پوشاک ضد تعرق خود را  راه‌اندازی کردند. پلانک انتخاب کرد که در نام شرکت از املای بریتانیایی “آرمور” استفاده کند.

مردم زمانی آغاز به توجه به این برند کردند که یک عکس در صفحه اول روزنامه USA Today شامل جف جورج  مهاجم تیم فوتبال اکلند رایدرز  با پیراهنی با یقه ترتل نمونه از برند آندر آرمور را نشان می‌داد پوشیده بود. اولین فروش بزرگ آندر آرمور در زمانی رخ داد که وقتی یک مدیر تجهیزات از دانشگاه جورجیا تک درخواست ۱۰ پیراهن از پلانک کرد. سپس قراردادهایی با دانشگاه‌های دیگر نظیر ایالت کارولینای شمالی، دانشگاه ایالتی آریزونا و تیم‌های دیویزیون ۱ فوتبال امضا شد. در همان سال، آندر آرمور چندین خط جدید از لباس‌ها را به بازار عرضه کرد که شامل ColdGear، TurfGear، AllseasonGear و StreetGear بودند. تا انتهای سال ۱۹۹۶، آندر آرمور ۵۰۰ پیراهن HeatGear فروخته بود و برای شرکت ۱۷٬۰۰۰ دلار درآمد ایجاد کرده بود. در سال ۱۹۹۷، پلانک سفارشات به ارزش ۱۰۰٬۰۰۰ دلار برای تأمین داشت و یک کارخانه در اوهایو پیدا کرد تا این پیراهن‌ها تولید شوند.

“آیا تا به حال تیشرت یا کتونی آندر آرمور را امتحان کرده‌اید؟ آندر آرمور معروف به لباس‌های ورزشی با کیفیت است، به ویژه آندر آرمور مردانه و زنانه. آندر آرمور برند محبوبی است که همگان درباره‌ی محل تولید آن کنجکاوند. اگر به دنبال کفش‌های ورزشی با کیفیت هستید، پیشنهاد می‌کنم کفش‌های آندر آرمور را امتحان کنید.”