خرید از فش فد

راهنمای خرید از فررشگاه فش فد – fashfed.com

خرید آنلاین از فش فد ترکیه

فش فد , فش فد ترکیه , fashfed , خرید اینترنتی از فش فد , خرید آنلاین fashfed , خرید پوشاک فش فد , خرید کیف و کفش fashfed , فروشگاه fashfed , خرید از حراج , fashfed , خرید محصولات اورجینال از fashfed

معرفی فروشگاه فش فد

فش فد

فش فد با ترکیب تعداد بی‌نهایتی از آیتم‌های محبوب با مجموعه‌های جدید ترین برندهایی که صنعت مد جهانی را رهبری می‌کنند . حالا آماده‌ است تا کنار خرید آنلاین شما باشد! در فش فد ما بهترین برندهای دنیای مد  را معرفی می‌کنیم که با استایل خودشان محیط اجتماعی را الهام‌ بخش می‌کنند  با اجرای اجزای جسورانه استایل خود  را بازتاب می‌دهند و انواع استایل‌های مختلف را الهام‌بخش می‌شوند.

فش فد، یک لمس ظریف به دنیای مد توسط ارن پیراکنده

ما در fashfed  قدرت خود را از دوونلای – ارن تکستیل صنعت و تجارت آ.ش.، که توسط گروه ارن تاسیس شده و با همکاری گروه معروف جهانی فرانسوی دوونلای  موفقیت فوق‌العاده‌ای را در ترکیه به‌دست آورده است  می‌گیریم.

Eren Perakende همچنین مسئولیت‌های مجوزدهی  تولید و توزیع برندهای معروف جهانی مانند لاکوست ، کانورس ، گانت ، ناوتیکا ، بربری و ذا کوپلز را در ترکیه به عهده دارد. امروزه  با بیش از 30 سال تجربه  ارن پیراکنده با بیش از 300 فروشگاه فیزیکی  بیش از 500 نقطه فروش و 10 وب‌سایت تجارت الکترونیک در 20 کشور  به سرمایه‌گذاری‌های نوآورانه و پیشرفت پایدار خود ادامه می‌دهد. فش فد از ارثیه شور و هیجان Eren Perakende به نوآوری الهام گرفته است و هدف دارد تا از طریق دیدگاه محصول و خدمات خود به این شتاب مستدام  یکی از نمایندگان گروه ارن در دنیای دیجیتال شود.