خرید از elle

راهنمای خرید از برند اله– elleshoes.com

خرید آنلاین از اله

خرید از اله ELLE , برند اله ELLE , خرید از اله ELLE ترکیه , خرید کفش اورجینال اله , کفش ورزشی اله ELLE , فروشگاه اله ELLE ترکیه , کفش اصل اله ELLE

معرفی برند الی

پا به پای ترکیه در صنعت مد

ELLE در سال ۱۹۷۷ با مأموریت معرفی زنان ترک به جهان مد تأسیس شد. این برند با آغاز تولید در کارگاهی در محله گدیک‌پاشا در استانبول، با باز کردن اولین فروشگاه ELLE در خیابان روملی، صنعت خرده‌فروشی کفش را آغاز کرد . دیدگاه بنیانگذاران فحیم آقر و حسن آقر به سرعت باعث شد که اله به مرکز توجه جامعه هنری و علاقه‌مندان به مد تبدیل شود.

 

مجموعه‌های اله تعریف مجدد عادت‌های لباس پوشش زنان مدرن ترک که در زندگی کاری نقش فعال دارند را باز تعریف کرد. اله در مرحله اول زنان این کشور را با صندل کفش راحتی و بوت های خود آشنا کرد. در طول زمان، پلتفرم‌ها، بوت‌های تا زانو ، مدل‌های چوبی و میخ‌دار نیز به مجموعه‌های اله اضافه شد. در ترکیه اله به عنوان “پای صدای مد” شناخته شد.

 

سفر ELLE که در ۱۹۷۷ در یک کارگاه در منطقه Gedikpaşa آغاز شد، با گسترش تیم طراحی و تولید و جدیدترین فناوری ها در کارخانه ELLE در Hadımköy به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع ادامه دارد. مجموعه های ELLE که با همان هیجان و مراقبت از روز اول تولید شده است، مراکز فروش منتخب ELLE در ترکیه و خارج از کشور به مشتریان گرامی خدمات خود راارائه می دهند.